Марія Кодриш з Мукачева обрала професію землевпорядника і вступатиме до НУБіП України

12 травня 2023 року
  Я навчаюсь на агрономічному відділенні за спеціальністю 193 «Геодезія та землеустрій». Мені незабаром 19 років. Для досягнення своєї життєвої мети хочу стати громадянкою з активною життєвою позицією, хочу впевнено орієнтуватися у проблемах сучасності, створювати щастя не тільки для себе, але і для держави у цілому. Саме тому я вступила до ВСП «Мукачівський фаховий коледж НУБіП України». Я – майбутній технік-землевпорядник. Вимовляю це з гордістю, тому що спеціальність присвячена безцінному скарбу країни – її землі. Сьогодні ця професія актуальна, як і багато років поспіль… Землевпорядники слідкують за тим, щоб земля використовувалася раціонально і ефективно. Від їх професійності залежить, наскільки по-господарськи використовується земля, у якому стані вона буде передана прийдешньому поколінню.

  Розумію важливість професії: від точності розрахунків, прогнозів і проектування техніка-землевпорядника залежить не тільки експлуатація стратегічно важливих об’єктів, але і життя та здоров’я людей, які мають до них відношення.
  Мій вибір професії не випадковий. Технік-землевпорядник сьогодні – це високоерудований спеціаліст, який у першу чергу вміє творчо мислити, озброєний методикою наукових пошуків, чудово володіє логікою творчої думки. Я вчуся з цікавістю та знаю, що можу бути універсальним спеціалістом для роботи у системі Держгеокадастру при адмініструванні міст, у агентствах з оцінки землі і нерухомості, у податковій інспекції, проектних інститутах, екологічних центрах та інших організаціях, зацікавлених у використанні землі з врахуванням специфіки виробництва. Хочу стати професіоналом своєї справи, щоб служити Батьківщині, так як правильний облік, оцінка, відведення, розподіл і перерозподіл земель дозволять покращити управління земельними ресурсами країни.

  У цей час в Україні продовжує проводитися земельна реформа, створюються нові земельні шари, введено платне землекористування, створюються умови для розвитку земельного ринку. У таких умовах професія «технік-землевпорядник» отримує нове значення, вона затребувана на ринку праці.
  Попереду багато планів, мрію вступити до базового університету НУБіП України і стати інженером-землевпорядником. Які переваги навчання в НУБіП України:

  • потужна наукова та технічна база;
  • висококваліфікований науково-педагогічний склад;
  • можливість навчатися за різними формами навчання;
  • можливість проходження практики в кращих установах України.

  А поки що я вчуся складати фотосхеми, складаю рельєф, пробую складати експлікацію. І точно знаю: я обрала для себе найбільш потрібну, найкращу і найцікавішу професію, яка зробить мене у майбутньому щасливою.

Марія КОДРИШ,
студентка агрономічного відділення

 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook