ЗУСТРІЧ РОБОТОДАВЦІВ ІЗ СТУДЕНТАМИ ВИПУСКНИХ ГРУП ФАКУЛЬТЕТУ ІНЖЕНЕРІЇ ТА ЕНЕРГЕТИКИ

11 травня 2023 року
Ніжинський агротехнічний інститут

8 травня в інституті відбулась зустріч представників НВК «Прогрес» зі студентами випускних груп спеціальностей 208 «Агроінженерія», 141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка", 275.04 "Транспортні технології (на автомобільному транспорті)".

НВК «Прогрес» представляли головний технолог Віталій Шапка та менеджер з персоналу Олена Кривицька.

Віталій Шапка довів до відома студентів, що науково-виробничий комплекс «Прогрес» — підприємство оборонно-промислового комплексу (ОПК) України, що спеціалізується на розробці та виробництві складних оптичних, оптико-електронних і оптико-механічних приладів та гіроскопічних пристроїв, медичної техніки, теплових насосів, теплообмінних пристроїв, різних товарів народного споживання. Він запросив студентів на практику, а потім і на роботу у НВК «Прогрес». Заводу потрібні налагоджувальник автоматів та напівавтоматів, інженер-конструктор, енергетик, електромеханік з ремонту та обслуговування електроустаткування, та ін.

Студенти з цікавістю слухали доповідача, задавали запитання щодо умов роботи, яка техніка є на заводі, які перспективи саморозвитку та кар’єрного росту.

Віталій Шапка та Олена Кривицька на всі запитання надали вичерпні відповіді.

Володимир Василюк,
декан факультету інженерії та енергетики
Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook