Кафедра обліку і оподаткування запрошує на навчання

4 травня 2023 року
Ніжинський агротехнічний інститут

Кафедра обліку і оподаткування факультету агротехнологій та економіки Відокремленого підрозділу Національного університету біоресурсів і природокористування України «Ніжинський агротехнічний інститут» запрошує на навчання за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування» за освітніми ступенями «Бакалавр» та «Магістр»!

Бухгалтер – професія затребувана. Скільки б не минуло часу, як би не змінювався світ, бухгалтери будуть потрібні до тих пір, поки будуть існувати економічні відносини. Жодне підприємство, чи приватне, чи державне, не зможе вести повноцінну діяльність без бухгалтерського обліку. Бухгалтерів приймають в штат співробітників або ж користуються послугами бухгалтерського супроводу. Бухгалтерське обслуговування – послуга, яка з’явилася порівняно недавно, але вже зараз вона користується великим попитом.

Освітній процес здійснюється висококваліфікованим професорсько-викладацьким складом. Протягом навчання майбутні фахівці з обліку і оподаткування приймають участь у Всеукраїнських та Міжнародних науково-практичних семінарах і конференціях з обліку і оподаткування, а кращі здобувачі вищої освіти беруть участь в олімпіадах на рівні держави. Підготовка висококваліфікованих фахівців у сфері обліку і оподаткування здійснюється відповідно до потреб вітчизняної економіки і європейських вимог.

Ви здобудете знання:

 • основних положень теорії, методології, практики бухгалтерського обліку і оподаткування;
 • як переконати всі підрозділи своєчасно і якісно складати первинні документи, передавати їх в бухгалтерію для правильного визначення податкового навантаження;
 • практичні навички формування і узагальнення облікової інформації для прийняття управлінських рішень;
 • як розраховувати суми податків і рівень податкового навантаження у національних і міжнародних операціях;
 • що таке альтернатива в бухгалтерському обліку і як її використовувати в цілях оптимізації податкового навантаження;
 • практичні навички використання сучасних зарубіжних методик обліку при складанні фінансової та управлінської звітності.

На кафедрі обліку і оподаткування існує міцна співпраця з газетою «Все про бухгалтерський облік», завдяки якій студенти що навчаються за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування» завжди в курсі останніх змін у законодавстві. Також, між інститутом та ТОВ «Інтелект-Сервіс» підписано договір про співпрацю. Компанія випускає програмні продукти, призначені для автоматизації обліку та управління на підприємствах різних галузей виробництва. У результаті такої співпраці студенти мають можливість застосувати теоретичні знання на практичних заняттях використовуючи такі програми, як «М.E.Doc» та «ІС-Про».

Наші випускники успішно працюють бухгалтерами, аудиторами, інспекторами податкових служб, фахівцями з фінансово-економічної безпеки, інспекторами з інвентаризації та ревізорами.

Долучайтеся до дружньої студентської родини кафедри обліку і оподаткування! Зміцнимо економіку країни разом!

Умови вступу на ОС «Бакалавр»:

На основі ПЗСО (4 роки навчання):

Сертифікат НМТ 2022-2023 років
АБО
Сертифікати ЗНО 2020-2021 років:
 • українська мова та література;
 • математика;
 • історія України, або іноземна мова, або біологія, або географія, або фізика, або хімія

На основі ОКР «Молодший спеціаліст», ОС «Молодший бакалавр» (2 роки навчання) та ОПР «Фаховий молодший бакалавр» (3 роки навчання):

Сертифікат НМТ 2022-2023 років
АБО
 • сертифікат ЗНО 2020-2021 років з української мови і літератури;
 • сертифікат ЗНО 2020-2021 років з математики, іноземної мови або географії або історії України або біології або хімії або фізики.

Умови вступу на ОС «Магістр»:

На основі ОС «Бакалавр»:
ЄВІ та ЄФВВ (предметний тест з обліку та фінансів)
На основі ОКР «Спеціаліст» або ОС «Магістр»:
 • співбесіда з іноземної мови;
 • фахове вступне випробування.

Контакти приймальної комісії інституту:
м. Ніжин, вул. Шевченка, 10
(097) 410 08 70; (097) 516-05-53
Телеграм: @pk_nati
Інстаграм: @pk_nati
Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook