У Боярській лісовій дослідній станції відновлюємо ліс після масштабних пожеж, спричинених ворожими обстрілами у березні 2022 року

13 квітня 2023 року
Боярська ЛДС
До заходів з лісовідновлення 2023 р. підготовка проводилась ще з осені 2021 р. Саме тоді було зібране насіння головних лісотвірних видів, яке навесні 2022 року було висіяне на базисних лісорозсадниках підприємства.
  Загалом для потреб лісовідновлення 2023 року було вирощено 500 тис. шт стандартних сіянців 18 лісотвірних та декоративних порід.

  До весняних робіт з лісовідновлення на території лісового фонду ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція» долучилися військовослужбовці Збройних Сил України. Спільно з лісівниками висадили близько 50 тис. шт сіянців сосни звичайної, дуба звичайного, ялини європейської, липи дрібнолистої, берези повислої та яблуні лісової.

  До посадки лісу також долучилися студенти третього курсу ННІ лісового і садово-паркового господарства під час проходження навчальної практики з дисципліни «Лісові культури».

  Станом на сьогодні висаджено 175 тис. шт. хвойних деревних видів і 85 тис. шт. листяних.
  Зазначимо, що під час тимчасової окупації окремих районів Київщини та інтенсивних ворожих обстрілів у березні 2022 року, на території лісового фонду Боярської ЛДС виникли масштабні лісові пожежі. Всього вогнем пройдено 115 га лісових насаджень, 46,7 га з яких − лісові культури віком до 15 років.


Анатолій Карпук,
директор Боярської ЛДС

 
 
Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook