Туристичними стежками рідного краю

5 квітня 2023 року

На цьому тижні студенти ННІ неперервної освіти і туризму НУБіП України вийшли на очне навчання. А вже 5 квітня 2023 року відбулося засідання студентського наукового гуртка «Історія України. Історія рідного краю. Історія родини», на якому студенти другого курсу спеціальності «Туризм» підвели підсумки науково-дослідницької роботи по вивченню туристичних об’єктів рідного краю – села чи міста, своєї маленької бАтьківщини. До участі в проведенні засідання гуртка долучились аспіранти кафедри спеціальності 032 «Історія та археологія».

          

Робота гуртка пройшла у формі студентської науково-практичної конференції на тему «Туристичними стежками рідного краю». Студенти у доповідях акцентували увагу на природно-рекреаційній, історико-культурній та інфраструктурній характеристиках рідного краю. Використовували у розповідях описовий, літературний та статистичний методи дослідження.

     

Секційні засідання ще триватимуть протягом квітня-травня 2023 року, з тим, щоб всі студенти-гуртківці змогли представити свої дослідницькі проекти по вивченню рідного краю як туристичного об’єкта.

 

 

Наталія Кравченко,
керівник студентського наукового гуртка

 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook