Лекція представника ради роботодавців, керівника відділу збуту ТОВ «Манн+Хуммель ФТ Україна» Олега Продеуса для студентів магістратури

6 квітня 2023 року

 
Заступник Голови ради роботодавців факультету конструювання та дизайну, керівник відділу збуту ТОВ «Манн+Хуммель ФТ Україна» Олег Продеус прочитав лекцію для студентів освітнього ступеню «Магістр» спеціальності «Галузеве машинобудування», що навчаються за освітньо-професійною програмою «Технічний сервіс машин та обладнання сільськогосподарського виробництва» з навчальної дисципліни «Управління та логістика». 

Лекція із зазначеної дисципліни була прочитана на тему: «ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ ФІЛЬТРІВ WIX FILTERS ТА MANN-FILTER». Олег Васильович в лекції розглянув наступні питання: 
  1. Історія розвитку компанії MANN-HUMMEL.
  2. Особливості виробництва фільтріввід WIX FILTERS та MANN-FILTER.
  3. Наукові підходи при розробці та удосконаленні фільтрувальних систем мобільних енергетичних засобів.
  4. Особливості обслуговування систем фільтрації автомобілів для забезпечення їх надійності.

В лекції Олег Продеус детально проаналізував історію розвитку заводів компанії WIX FILTERS ТА MANN-FILTER. Особливе місце в лекції зайняла інформація про продукцію компаній ТОВ «МАНН+HUMMEL» та ТОВ «Манн+Хуммель ФТ Україна», та представлені зразки сучасних фільтрувальних систем WIX FILTERS та MAHH FILTER.
 
 
Олег Продеус детально охарактеризував особливості конструкції, технічні характеристики та функціональні можливості фільтрів різного системного призначення від ТОВ «МАНН+HUMMEL» та ТОВ «Манн+Хуммель ФТ Україна». Актуальною була інформація про широку номенклатуру фільтрів для легкових та вантажних автомобілів, сільськогосподарської та лісогосподарської техніки, кар’єрної та важкої будівельної техніки. Це розширює можливості їх використання в різних галузях аграрного виробництва, лісового комплексу та будівництва. 
 

Особливе місце в доповіді лектора, Олега Продеуса зайняли матеріали, що присвячені використанню результатів досліджень науково-дослідних лабораторій табренди МАНН+HUMMEL. 

Для студентів магістратури цікавою була інформація про систему вибору та постачання фільтрів автотракторної техніки. Саме за рахунок вибору якісних фільтрувальних систем, дотримання періодичності їх заміни є можливість забезпечити працездатність сільськогосподарської техніки. Лектор зробив акценти за основними напрями в управлінні постачанням фільтрів для мобільних енергетичних засобів:
  • нова коробка для фільтрів MANN-FILTER;
  • значення каталожного номеру WIX FILTERS;
  • формування асортименту для однієї моделі трактора;
  • формування гамми фільтрів відповідної групи.

З появою великої кількості самохідної сільськогосподарської техніки в нашій країні питання технічного сервісу набуло високого пріоритету.
При вивченні дисципліни «Управління та логістика сервісних підприємств» велика увага приділяється безпосередньо темі утилізації витратних матеріалів та відпрацьованих рідин на підприємствах технічного сервісу.
Особливу увагу студентів в доповіді призвело питання утилізації відпрацьованих масляних фільтрів типу Spin-Оn. Після доповіді лектор слухачам детально пояснив весь технологічний процес утилізації даних фільтрів.
На всі інші запитання Олег Васильович дав вичерпні відповіді.
Студенти магістратури та колектив кафедри надійності техніки факультету конструювання та дизайну щиро вдячні лектору, керівник відділу збуту  ТОВ «Манн+Хуммель ФТ Україна» Олег Продеус за надану можливість отримання нових знань з експлуатації, технічного обслуговування і ремонту техніки.
 
Андрій Новицький,
завідувач кафедри надійності техніки,
 гарант програми «Технічний сервіс машин та обладнання сільськогосподарського виробництва»,
Павло Попик, 
доцент кафедри надійності техніки, ведучий викладач
Банний О.О., 
доцент кафедри надійності техніки, 

 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook