Не забуваємо історію власної держави: І етап Всеукраїнської студентської олімпіади

19 березня 2023 року

16 березня 2023 р. кафедрою міжнародних відносин і суспільних наук серед студентів нашого університету було проведено І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Історія української державності». Учасниками заходу стали представники ряду факультетів та навчально-наукових інститутів нашого університету, серед яких: ННІ лісового і садово-паркового господарстваННІ неперервної освіти та туризмуННІ енергетикиавтоматики і енергозбереженняфакультети гуманітарно-педагогічниймеханіко-технологічний, агробіологічний, захисту рослин, біотехнологій та екології, ветеринарної медицини. Приємно вразила кількість учасників – 154 представники студентства першого та другого курсів.

     

Завдяки соціальним мережам, через які було поширено інформацію про захід, виявили бажання взяти у ньому участь навіть і представники інших вищих навчальних закладів України, як от Донецького національного університету ім. В. Стуса. До речі, представники спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії». Такий досвід у практиці кафедри перший, але він змушує замислитися над новими можливостями, що відкриваються перед нею.

Переможцем І етапу олімпіади стала студентка гуманітарно-педагогічного факультету першокурсниця спеціальності «соціальна робота» Любов Павліковська із результатом у 28 балів із 30 можливих. Серед лідерів із найкращими результатами студенти таких факультетів, як механіко-технологічний, агробіологічний, ННІ лісового і садово-паркового господарства. Гарні результати показали й представники інших факультетів та ННІ.
Дякуємо за участь і бажаємо перемог у подальшому!!!

 

Людмила Лановюк,
доцент кафедри міжнародних відносин і суспільних наук

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook