Благодійний збір: «Вухасті у біді!»

28 лютого 2023 року

Роман СИТНИК, голова сектору волонтерського руху студентської ради коледжу організував збір гуманітарної допомоги для Гостомельського притулку тварин. До збору кормів, лежанок для тварин, пральних порошків та смаколиків долучилися студенти, викладачі та працівники Ірпінського фахового коледжу.

БО "ЦСА Гостомельський притулок для тварин" постраждав під час повномасштабного вторгнення російських військ в Україну. Працівники та волонтери постійно потребують допомоги! Благодійна допомога притулку для тварин - це важлива та потрібна дія, яка допомагає забезпечити умови для збереження та захисту безпритульних тварин. Притулки для тварин - це місця, де безпритульні тварини отримують притулок, медичну допомогу, їжу та догляд, а також допомагають їм знайти нових дбайливих власників.

Благодійна допомога може бути надана різними способами: фінансова допомога, пожертвування матеріальних речей, волонтерство у притулку, а також поширення інформації про притулки та тварин, які шукають нових власників.

Фінансова допомога може бути надана в різних формах: одноразові пожертвування, регулярні благодійні внески, пожертвування на певну потребу (наприклад, на лікування тварин), а також спонсорська підтримка. Пожертвування матеріальних речей може включати корм для тварин, засоби догляду, ліки та інші потрібні речі.

 

Волонтерство у притулку - це ще один спосіб допомогти безпритульним тваринам. Волонтери можуть допомогти з доглядом за тваринами, прибиранням, годуванням, прогулянками та іншими потребами притулку. Крім того, поширення інформації про притулки та тварин, які шукають нових власників, допоможе збільшити шанси тварин на знаходження нового дому. Отже, благодійна допомога притулку для тварин - це важлива та потрібна дія, яка допомагає забезпечити умови для збереження та захисту безпритульних тварин.

Ангеліна МІКОЛЕНКО,

голова студентської ради коледжу

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook