Відкрита лекція з дисципліни «Теорія лідерства»

2 березня 2023 року
01 березня 2023 року на першій парі відбулася відкрита лекція к.е.н., старшого викладача кафедри менеджменту ім. проф. Й.С. Завадського Зоргач Альони Миколаївни з дисципліни «Теорія лідерства» для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 073 «Менеджмент» 4 курсу факультету аграрного менеджменту на тему «Лідер як особистість».
 
 
На початку лекції було чітко визначено тему та план лекції. Альона Миколаївна висвітлила спорідненість дисциплін, у яких об’єктом дослідження є «особистість», проаналізувала основні типи рис особистості, притаманних лідеру, проаналізувала основні теорії особистості, акцентувавши увагу на різних підходах до формування структури особистості. Лектор навела приклади методик визначення типу особистості, розкрила актуальні проблеми соціалізації та розвитку особистості.
 
 
 
В цілому викладення матеріалу було змістовним, систематичним, логічним і доступним для сприйняття здобувачами вищої освіти.
Поданий матеріал зацікавив студентів та сформував базу для подальшого вивчення дисципліни.
На відкритій лекції, що проходила в режимі  онлайн, були присутні: заступники декана факультету аграрного менеджменту Л.Ф. Карпенко і Л.М. Чорненька, завідувач кафедри менеджменту ім. проф. Й.С. Завадського Т.І. Балановська, професор кафедри менеджменту ім. проф. Й.С. Завадського Н.П. Резнік, доценти кафедри менеджменту ім. проф. Й.С. Завадського В.Л. Вакуленко, О.П. Гогуля, К.П. Драмарецька, А.В. Троян, асистент кафедри менеджменту ім. проф. Й.С. Завадського В.В. Голік та доцент кафедри адміністративного менеджменту та зовнішньоекономічної діяльності, відповідальна від факультету для здійснення контролю за якістю навчання А. А. Тюріна.
Присутні відзначили, що лекція прочитана  на високому рівні та отримала схвальні відгуки від присутніх.
 
 
 
Аліна Троян,
доцент кафедри менеджменту ім. проф. Й.С. Завадського

  

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook