Зустріч гаранта ОПП «Технічний сервіс машин та обладнання сільськогосподарського виробництва» за спеціальністю 133-«Галузеве машинобудування» зі студентами

17 лютого 2023, 19:26

 

17 лютого 2023 року в онлайн  режимі пройшла зустріч гаранта освітньо-професійної програми підготовки магістрів «Технічний сервіс машин та обладнання сільськогосподарського виробництва» спеціальності 133-«Галузеве машинобудування», к.т.н., доц., завідувача кафедри надійності техніки Андрія Новицького зі старостами груп студентів магістратури ТСМ-2204м та ТСМ-2205м магістратури 1-го року навчання. В зустрічі приймав участь член проектної групи, доцент кафедри надійності техніки Олександр Банний.
В онлайн режимі пройшло обговорення діючої ОПП «Технічний сервіс машин та обладнання сільськогосподарського виробництва», проаналізовано перелік дисциплін, які будуть вивчатись в поточному семестрі, графік занять в другому семестрі 2022-2023 навчального року. 
Гарант програми вказав на необхідність дотримання  кожним магістром індивідуального графіку навчання, робота над виконанням кваліфікаційної магістерської роботи.
На зустрічі було розглянуто рід організаційних питань:
- участь студентів магістратури в міжнародних науково-технічних конференціях та семінарах;
- участь студентів магістратури в роботі наукових студентських гуртків;
-  участь студентів магістратури в профорієнтаційній роботі факультету конструювання та дизайну та кафедри надійності техніки;
- участь студентів магістратури до залучення учнів шкіл та студентів коледжів до Олімпіади зі вступу в НУБіП України.
Студенти магістратури найближчим часом можуть прийняти участь в X Міжнародній науково-технічній онлайн конференції «Крамаровські читання» з нагоди 116-ї річниці від дня народження доктора технічних наук, професора, члена-кореспондента ВАСГНІЛ, віцепрезидента УАСГН Крамарова Володимира Савовича та 125-ї річниці кафедри надійності техніки НУБіП України. Вона запланована на 23 та 24 лютого 2023 р.
Доцент Банний О. О. звернув увагу студентів магістратури на тимчасовий алгоритм дій викладачів та студентів за умов перебоїв у електропостачанні, який висвітлений у наказі ректора НУБіП України № 43 від 25.01.2023 р. 
В обговорення старости груп Олена Йолдич (ТСМ-2204м)та Максим Тамазян (ТСМ-2205м) висловили свої зауваження та побажання за результатами двох тижнів навчання в другому семестрі 2022-2023 навчального року.


Олександр Банний, доцент кафедри надійності техніки, 
член проектної  групи за ОПП «Технічний сервіс машин
та обладнання сільськогосподарського виробництва»


 

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook