Зустріч гаранта ОПП «Технічний сервіс машин та обладнання сільськогосподарського виробництва» за спеціальністю 133-«Галузеве машинобудування» зі старостами груп

10 лютого 2023 року

10 лютого 2023 року в онлайн  режимі пройшла зустріч гаранта освітньо-професійної програми підготовки магістрів «Технічний сервіс машин та обладнання сільськогосподарського виробництва» спеціальності 133-«Галузеве машинобудування», к.т.н., доц., завідувача кафедри надійності техніки Андрія Новицького зі старостами груп студентів магістратури ТСМ-2204м та ТСМ-2205м магістратури 1-го року навчання. Групу ТСМ-2204м представляластароста Олена Йолдич та заступник старости Андрій Тарасенко, групу ТСМ-2205м Максим Тамазян. В онлайн режимі відбулось обговорення діючої освітньо-професійної програми, проаналізовано перелік дисциплін, які будуть вивчатись в поточному семестрі, графік занять. Також вказано на необхідність дотримання  кожним магістром індивідуального графіку навчання.
Гарант програми звернув увагу старост академічних груп на необхідність участі студентів в міжнародних науково-технічних конференціях та семінарах.Студенти магістратури найближчим часом можуть прийняти участь в X Міжнародній науково-технічній онлайн конференції «Крамаровські читання» з нагоди 116-ї річниці від дня народження доктора технічних наук, професора, члена-кореспондента ВАСГНІЛ, віцепрезидента УАСГН Крамарова Володимира Савовича та 125-ї річниці кафедри надійності техніки НУБіП України. Вона запланована на 23 та 24 лютого 2023 р.
Зі старостами було обговорено тимчасовий алгоритм дій викладачів та студентів за умов перебоїв у електропостачанні, який висвітлений у наказі ректора НУБіП України № 43 від 25.01.2023 р. 
У процесі обговорення старости Олена Йолдич та Максим Тамазян висловили свої зауваження та побажання за результатами першого тижня навчання в другому семестрі 2022-2023 року навчання.

Олександр Банний, доцент кафедри надійності техніки, 
член робочої групи за ОПП «Технічний сервіс машин та
обладнаннясільськогосподарського виробництва»
 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook