Напередодні нового семестру

4 лютого 2023 року

У четвер, 2-го лютого, як завжди напередодні кожного навчального семестру, відбулись у звичному вже останнім часом онлайн-режимі збори академічної групи МВ-22001 м, за участі її куратора Асатурова С. К.
Впродовж онлайн-спілкування було обговорено подальші плани ефективного навчання, що вони зокрема є пов’язані із початком навчального процесу. Зокрема було наголошено на уважному вивченні розкладу й графіку занять, а дата 6 лютого 2023 року - дата з якої студенти І курсу магістратури спеціальності «міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», як й ЗВО усіх інших курсів і рівнів освіти, розпочинають свій семестровий шлях в онлайн-режимі.
Було надано раду із багатьох питань. Студенти групи озвучили питання що вони їх хвилюють просто зараз. Зокрема питання організації учбового процесу за умов непоодинокої відсутності зв’язку та Інтернету в нинішніх умовах військового стану в країні, на що наставник С. Асатуров зауважив, що необхідно докласти максимум зусиль задля реалізації спільної мети всього студентського загалу – здобуття бажаного, якомога високого, рівня знань. Також було обговорено організаційні моменти щодо написання магістрами магістерських робіт та ще раз підкреслено сувору необхідність погашення фінансової та академічної заборгованості й неприпустимості їх виникнення у майбутньому.
Загалом зустріч пройшла на позитивній хвилі. Насамкінець С. Асатуров привітав всіх із початком продовження навчання, побажав оптимізму, сил, наснаги та натхнення у здобуванні знань та у особовому житті усіх присутніх. Адже все насамперед залежить від самих студентів. Всі є дорослі люди, громадяни власної країни і мають відповідно ставитись до здобуття вищої освіти, відповідати самі за себе й свої дії, всі мають боротися та долати виклики, що вони постають перед ними кожного дня.

     

 

 

Сергій Асатуров,
куратор групи МВ 22001 м,
Артур Бруслік,
староста групи МВ 22001 м

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook