Чоловіча студентська збірна НУБіП України з волейболу зіграла в першому турі чемпіонату України першої ліги сезону 2022-2023 років

14 грудня 2022 року
  З 9 по 11 грудня у «Лаяр-Палаці» (м. Хирів) відбувся перший тур чемпіонату України з волейболу у першій лізі сезону 2022-2023 років. Чоловіча студентська збірна НУБіП України з волейболу вперше взяла участь у першій лізі чемпіонату України серед 9-ти команд професіоналів. У минулих сезонах наша збірна виступала у другій лізі.
   У першому турі нашими суперниками стали команди досвідчені команди «Контінентал» з м. Чернівці і НУФВСУ м. Київ.
   Склад «Контінентала» від початку вразив іменами окремих гравців. Адже тут «намалювалася» ціла група майстрів, які раніше були добре відомими за виступами на найвищому вітчизняному рівні – граючий тренер, діагональний Ян Стрільчук, зв’язуючий Віталій Сосімович, центральний блокуючий Костянтин Жилінський, догравальник Ігор Меркушев, ще один діагональний Ілля Глабай… Про останнього взагалі мова окрема, оскільки, дивлячись на те, як він зараз «кошмарив» захисні порядки суперників, керівництву одразу кількох клубів Суперліги-Будінвест запросто можна поспівчувати: в їхніх складах такого «бомбардувальника» шукати-перешукати.
 
   Наші хлопці відчайдушно боролися, але не вистачило досвіду боротьби на такому високому рівні, тож збірна НУБіП України в обидвох поєдинках поступилися з рахунком 0:3. Але це тільки початок і команда продовжить свою підготовку до наступних змагань.
 
Микола Костенко,

завідувач кафедри фізичного виховання 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook