З холодною головою кожен робить свою роботу

13 квітня 2022 року
Ніжинський агротехнічний інститут

З 14 березня інститут, в тому числі факультет агротехнологій та економіки відновив освітній процес. Розпочавши в асинхронному режимі поступово студенти та викладачі повернулися до звичного дистанційного навчання. Основними інформаційними ресурсами залишається навчально-інформаційний портал та відео-конференції zoom.

Із веденням воєнного стану постійний діалог зі студентами посилився, оскільки до питань освітнього процесу додалися питання життя, здоров’я і безпеки кожного нашого студента і їх родин. На даний момент з усіма студентами факультету встановлено контакт. Тим, хто потребував, надавалася допомога.

Понад 80 % студентів факультету працюють в дистанційному режимі, решта самостійно опрацьовує матеріал та виконує практичні і лабораторні завдання.

6 та 7 квітня науково-педагогічні працівники факультету долучилися до впорядкування дослідної ділянки, де посіяно озимі культури, площі малини та колекційно-дослідного поля з насадженнями полуниці на ННВП.

Відновилася і науково-дослідна робота: публікуються і проходять цитування фахові статті, готуються методичні рекомендації та посібники. Триває прийом матеріалів на Міжнародну науково-практичну конференцію «Глобальні та національні тенденції у галузі наук про життя», яка відбудеться 14 травня.

12 квітня відбулися збори активів студентських груп та кураторів, де було обговорено організацію освітнього процесу та закінчення навчального року: відповідно до затвердженого графіку, в тому числі і в питанні проведення практик. Написання і захист курсових робіт перенесено на наступний семестр.

Триває підготовка до первинної акредитації освітньої прогами «Агрономія», якою опікується гарант – к.б.н., доцент, завідувач кафедри агрономії Андрій Семеніхін.

Тож працюємо, відновлюємося, живемо!

 
Галина Македон, декан факультету
агротехнологій та економіки
Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook