Дискусійний круглий стіл із забезпечення якості освітнього процесу

18 січня 2022 року
Ніжинський агротехнічний інститут

Для студентів канікули – це відпочинок, викладачі ж в цей час мають чудову змогу підвищити свій професіоналізм, покращити навчально-методичне забезпечення, зайнятися самоосвітою.

18 січня в інституті відбувся круглий стіл за участю науково-педагогічних працівників щодо нормативного забезпечення освітнього процесу та особливостей формування індивідуальної освітньої траєкторії.

Ірина Демчук, заступник директора з навчально-виховної роботи, розповіла про особливості нормативного забезпечення освітнього процесу, зокрема, про діяльність системи внутрішнього забезпечення якості освітньої діяльності в інституті та документи, що описують принципи студентоцентрованого навчання.

Жваву дискусію викликало питання складання навчальних планів та оновлення вибіркових дисциплін, які б підкреслювали особливості кожної освітньої програми. Торкнулися і питання плагіату та самоплагіату під час написання навчально-методичних розробок та наукових статей.

Про основні принципи формування індивідуальної освітньої траєкторії студентів доповідав завідувач кафедри агроінженерії Микола Ікальчик. Головне завдання для викладачів – своєчасне оновлення каталогу вибіркових компонентів, постійне вдосконалення освітніх програм, співпраця зі студентами та стейкхоледрами, розширення можливостей студентів з вибору тематик курсових та дипломних робіт, місць проходження практик.

Наталія Майбородіна, координатор забезпечення якості кафедри природничо-математичних та загальноінженерних дисциплін, наголосила на необхідності постійного діалогу зі студентами, поділилася досвідом проведення та аналізу анкетування студентів та викладачів.

Дякуємо всім учасникам за плідну роботу!

Ірина Демчук, заступник директора
з навчально-виховної роботи
 
 
 
 

 
 
Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook