Першими враженнями від навчання ділиться майбутня журналістка Йордана Курганевич

26 вересня 2022 року
НУБіП України

  Цього року я переїхала до Києва і вступила до Національного університету біоресурсів і природокористування України на спеціальність 061 Журналістика. Чесно кажучи, було страшнувато: нове велике місто, нові знайомства. Гріли душу, щоправда, нові можливості. Важко було відлітати з батьківського гнізда, манила й тішила невідомість. Сміливість узяла гору, я переконала себе, що легко адаптуюся, увіллюся в колектив, опаную секрети журналістської творчості.
Як тільки-но переступила поріг університет, подумала про себе, ні, наказала: «Так, це моя атмосфера. Я буду тут вчитися!» Привабило приміщення закладу освіти, повіяло теплом від привітних людей, які мене тут зустріли. Зрозуміла, що «дороги іншої не треба».
І ось нарешті розпочалося моє студентське життя. Дев’ятнадцятого вересня відбулася посвята у студенти. Старшокурсники разом із викладачами підготували цікаву програму. Вона справила на нас незабутнє враження, викликала бурю позитивних емоцій. Ми з одногрупниками із захопленням спостерігали за всім, що відбувалося, присягнулися гідно нести звання Студента Університету. Теплим було знайомство з нашим куратором. Ніна Степанівна Степаненко зустріла нас по-материнськи лагідно, підтримала, обнадіяла, уселила віру, що ми успішно здолаємо майбутні випробування.

   Наступного дня розпочалися заняття – перші в житті лекції. Ще до вступу я багато позитивного чула про викладацький склад НУБіПу, а тепер пересвідчилася, що тут працюють найкращі професори й доценти. Вражає їхня ерудиція, широта словникового запасу, дикція... Кожен із них постає не лише педагогом, а ще й другом. На мою думку, це дуже важливо. Уже з перших лекцій зрозуміло, що викладачі прагнуть щедро ділитися своїми знаннями. Отож можу впевнено заявити: «Тут є до кого тягнутися, на кого рівнятися!».

Найбільше емоцій у мене виникло цієї суботи, коли опинилася в медіалабораторії. Яке ж щастя – змога працювати з професійними камерами і спробувати себе в ролі телеведучої. Це не просто новий досвід, це – політ душі у високість.

  

Я не шкодую, що вступила саме до НУБіПу. Пройшов лише перший тиждень, а вже стільки подій! А що ж буде далі?!!


Йордана Курганевич,
студентка 1 курсу спеціальності «Журналістика»

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook