На факультеті землевпорядкування відбулась атестація аспірантів та здобувачів

10 вересня 2022 року
факультет землевпорядкування

  Згідно наказу ректора НУБіП України №583 від 01.09.2022 року 7 вересня 2022 року на факультеті землевпорядкування в онлайн-режимі відбулася атестація аспірантів та здобувачів. Попри складності воєнного часу, всі аспіранти та здобувачі відповідально поставилися до цього заходу і взяли участь в онлайн-засіданні наукової ради, де прозвітували про виконання освітньо-наукової програми доктора філософії комісії, до складу якої увійшли: гарант освітньої програми, завідувач кафедри землевпорядного проектування, професор Андрій Мартин; завідувач кафедри управління земельними ресурсами, професор Ольга Дорош та секретар – доцент кафедри землевпорядного проектування, доцент Людмила Гунько.

  Атестаційна комісія на чолі з деканом факультету Тарасом Євсюковим заслухала звіти молодих науковців, які доповіли про виконання індивідуального плану, зокрема його наукової складової. Члени комісії звернули особливу увагу на фактичний стан розроблення дисертації та на публікаційна активність аспірантів.


  Аспіранти і здобувачі представили свої здобутки у науковому дослідженні, опубліковані за темою дисертації за звітний період статті у наукових фахових виданнях України та виданнях, індексованих у міжнародних наукометричних базах, участь у науково-практичних конференціях. Наукові керівники навели стислу характеристику аспірантам і здобувачам.


  За результатами обговорення звітів членами атестаційної комісії схвалено рішення – звіти затвердити, аспірантів атестувати. Голова атестаційної комісії Тарас Євсюков привітав аспірантів, здобувачів і наукових керівників з успішною атестацією та нагадав що попри складний стан в державі необхідно невпинно продовжувати роботу над науковими дослідженнями, брати участь в конференціях та працювати над висвітленням результатів у наукових журналах.

Яніна Степчук,
аспірантка кафедри геодезії та картографії

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook