Золотоніські лісівники та рятувальники спільно працюють в напрямку недопущення лісових пожеж

2 вересня 2022 року
Черкаське обласне управління лісового та мисливського господарства

 Золотоніські лісівники провели робочу зустріч з рятувальниками щодо пожежної безпеки в лісових масивах. Працівники державною лісової охорони Золотоніського лісгоспу спільно з співробітниками Золотоніського районного управління ДСНС провели робочу зустріч, на якій обговорили заходи з попередження виникнення пожеж в екосистемах та проведення рейдових заходів.

Присутні обговорили питання посилення заходів щодо недопущення виникнення лісових пожеж: проведення спільних навчань, здійснення роз’яснювальних бесід з населенням, встановлення наглядної агітації, проведення профілактичних рейдів. Для ефективної взаємодії працівників державної лісової охорони та спеціалістів Золотоніської оперативно-рятувальної служби затверджено графік спільних перевірок та патрулювань з метою профілактики та недопущення виникнення лісових пожеж.

Лісівники та рятувальники закликають населення дотримуватися правил пожежної безпеки в екосистемах та наголошують, що за їх порушення передбачена не тільки адміністративна, а у певних випадках і кримінальна відповідальність. Тому ще раз нагадуємо – пожежу простіше попередити, ніж загасити. Наш спільний обов’язок – шанобливо ставитися до природи, тільки спільними зусиллями ми зможемо зберегти ліси від вогню та дійти до Перемоги!

 

Джерело: Черкаське обласне управління лісового та мисливського господарства. https://lis-ck.gov.ua/?p=31933

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook