Відкрита лекція к.т.н., ст. викл. кафедри будівництва Фесенка О.А. з дисципліни «Конструкції з дерева та пластмас» для студентів групи БЦІ-2004

23 серпня 2022 року
м. Київ

23 серпня 2022 року на третій парі відбулася відкрита лекція кандидата технічних наук, старшого викладача кафедри будівництва Фесенка Олега Анатолійовича на тему: «Особливості розрахунку дерев’яних конструкцій за європейськими нормами» із навчальної дисципліни «Конструкції з дерева та пластмас» для студентів 2004 БЦІ групи очної форми навчання ОС «Бакалавр», які навчаються за спеціальністю 192 – будівництво та цивільна інженерія.


Лекція була проведена на високому навчально-методичному рівні із застосуванням мультимедійних технологій та аналізом підходів, покладених в основу розрахункового апарату сучасних Європейських галузевих нормативних документів, ДБН та ДСТУ, їхніми порівняльними особливостями.
Лекція чітко структурована за планом, містить пояснення нових термінів, позначень, які використовуються у проектуванні дерев’яних конструкцій, насичена практичними прикладами та графічним матеріалом.

 

 

 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook