Вступні фахові випробування до аспірантури за освітньо-науковою програмою «Екологічна безпека (гідрохімія та агроекологія)»

23 серпня 2022 року
   Вступні фахові випробування до аспірантури за низкою освітньо-наукових програм відбулися 17 серпня 2022 року. Учасниками цього дійства також стали претенденти на навчання за освітньо-науковою програмою «Екологічна безпека (гідрохімія та агроекологія)» у спеціальності 102 Хімія.

   Цю унікальну ОНП з хімії станом на 2021 рік було ліцензовано лише у нашому університеті і одному із НДІ. І це не дивлячись на те, що хіміко-екологічна складова у гідросфері та агросфері стала пріоритетною не лише для України, а й в світовому масштабі.
   Відповідно до профілю ОНП «Екологічна безпека (гідрохімія та агроекологія)» підбиралися абітурієнти для вступу до аспірантури і ними стали:

  • Варик Ганна Степанівна, судовий експерт Тернопільського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України (судова інженерно-екологічна експертиза);
  • Марочкіна Тетяна Василівна, займала посаду викладач-стажист на кафедрі хімії, екологіїї та методики їх навчання в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини.

   Фаховий іспит відбувся за розкладом і комісія у складі д.с.г.н. Літвінова Д.В., д.х.н. Копілевича В.А. та к.х.н. Войтенко Л.В. позитивно оцінила його.
   Вступники продемонстрували достатній рівень знань з загальної і неорганічної хімії та хімічної екології в розрізі екологічної безпеки, виявили свою вмотивованість до навчання й проведення досліджень у цій сфері й переконливо та обґрунтовано представили екзаменаційній комісії свої дослідницькі пропозиції.
   Бажаємо майбутнім здобувачам успішного проходження усіх етапів навчання і досліджень аж до здобуття наукового ступеню «Доктор філософії з хімії»!


Володимир Копілевич,
гарант ОНП «Екологічна безпека (гідрохімія і агроекологія)»
за спеціальністю 102 Хімія

 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook