Олімпіада для вступу-2022

17 травня 2022 року

З 4 січня до 15 травня відбувалась реєстрація для участі у Всеукраїнських олімпіадах НУБіП України для професійної орієнтації вступників. У цілому взяти участь в Олімпіаді виявили бажання 1456 випускників закладів загальної середньої освіти, які прагнуть перевірити свій рівень знань та у майбутньому стати частиною великої студентської родини НУБіП України.

Географія учасників охоплює кожну область нашої Батьківщини, зокрема найбільше представників з Київської області ( 356 осіб), міста Києва (328 осіб), Чернігівської 125 осіб, Черкаської 115 осіб та Житомирської 91учасник.

Найбільшою популярністю користуються спеціальності факультету агробіологічного, гуманітарно-педагогічного, захисту рослин, біотехнологій та екології, а також Навчально-наукового інституту енергетики, автоматики і енергозбереження.

Відповідно до Порядку прийому на навчання для здобуття вищої освіти у 2022 році, вступники на ОС «Бакалавр» на основі повної загальної середньої освіти братимуть участь у конкурсі за результатами Національного мультипредметного тесту або за результатами ЗНО 2019-2021 рр. та розгляду мотиваційного листа.

У зв’язку з цим, Олімпіада НУБіП України проводитиметься з трьох навчальних предметів, які передбачені Національним мультипредметним тестом https://testportal.gov.ua/osnovne-pro-nmt/української мови, математики та історії України.

Олімпіада проводиться 23 травня - 12 червня 2022 року. Олімпіади передбачають дистанційну участь на базі платформи Olympus.

За результатами тестування, кожен майбутній вступник отримає іменний Сертифікат учасника Олімпіади, який буде враховуватися при розгляді Мотиваційного листа під час вступу до НУБіП України.

Бажаємо успіхів та підтримуємо на шляху до здобуття обраного фаху!

Все буде Україна!

Для більш детальної інформації звертайтесь за телефонами Приймальної комісії НУБіП України: (044) 258-42-63; 527-83-08, або пишіть нам на електронну адресу [email protected]

 

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook