День пам’яті і примирення в Немішаївському фаховому коледжі

9 травня 2022 року
     8 травня Немішаївський фаховий коледж НУБіП України разом з мільйонами людей по всьому світу відзначає День пам'яті і примирення та 77 річницю Перемоги над нацизмом у Європі.

     Цей вікопомний день уособлює героїзм, силу духу, ратну працю й вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійсненних мрій і задумів. Наш земний уклін усім, хто виніс на своїх плечах лихоліття Другої світової війни. Пам'ять про них непідвладна часу, як непідвладна часу любов до Батьківщини.
     «На превеликий жаль, цю знаменну дату ми сьогодні зустрічаємо зі зброєю в руках, переживши ворожу окупацію – наголосив Володимир Альохін, директор коледжу. – На захист України від нинішнього ворога – російського агресора – поряд з військовими піднявся весь народ, демонструючи небачений патріотизм та відданість Україні, відстоюючи її право на мирне життя, незалежність та територіальну цілісність! Сьогодні як ніколи ми розуміємо – немає більшої цінності, ніж радість життя на мирній, вільній землі!»

 

     «Завдяки нашим Збройним Силам, нашому народові – ми на повний голос можемо сьогодні заспівати Гімн України – це велика честь і велика радість, – сказала Ольга Василевська-Смаглюк, народний депутат України, почесний гість нашого заходу. – І сьогодні, у 77 річницю Перемоги над нацизмом, саме від усіх нас залежить доля та майбутнє нашої країни!»

 

 

     Велика честь вітати живого свідка тих буремних років – почесного жителя селища Немішаєве, голову ветеранської ради Володимира Федотовича Івашківського. «Вклонімося великим тим рокам, тим славним командирам і бійцям, і маршалам країни й рядовим, вклонімося і мертвим і живим! І пам’ятаймо про їх подвиг і славу, боронячи тепер рідну Україну» – закликав Володимир Федотович.
     Багато поважних гостей прийшли вклонитися пам’яті героїв: настоятель храму отець Ярослав, представники НУБіП України, районної ради, депутатський корпус громади, члени виконкому, представники Інституту картоплярства, територіальна оборона, співробітники коледжу та просто небайдужі люди.

 

 

     Шановні ветерани, дорогі українці, нинішні герої – захисники України – доземний уклін і безмежна вдячність Вам!
     Бажаємо всім нам мирного неба над головою! Добра, злагоди та благополуччя вам, Вашим рідним та близьким.
    У ці складні часи ми, як ніколи, маємо згуртуватися навколо високої мети – жити в мирній, незалежній, єдиній, квітучій Україні. І хай незламний дух Великої Перемоги надає нам сил і наснаги!

Слава Україні!
Слава її героям-захисникам!

Олена Кищук,
соціальний педагог

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook