Міжнародні проекти – відповідь гуманітаріїв на виклики сьогодення

6 травня 2022 року

Після обговорення питання щодо особливостей та можливостей міжнародної діяльності в умовах воєнного стану на Вченій раді гуманітарно-педагогічного факультету, ініціативна група на чолі з заступником декана Аллою Кравченко вирішила більш детально розглянути конкретні ідеї проектів, які можуть бути профінансовані міжнародними програмами та проєктами, а також визначити наступні кроки щодо втілення цих ідей.

Такий пошук нових можливостей зацікавив досить широке число колег-гуманітаціїв: у робочій зустрічі взяли участь декан, заступники декана, завідувачі кафедр, відповідальні за міжнародну діяльність, викладачі та аспіранти факультету.

Декан Інна Савицька привітала колег та звернула їх увагу на необхідності активізації і розширення міжнародної діяльності на факультеті.  Зі слушними порадами та корисною інформацією виступив директор навчально-наукового центру міжнародної діяльності Олександр Лабенко. Він наголосив про те, що наразі перед українськими освітянами і науковцями відкрилось багато перспектив щодо проєктної діяльності, особливо на таких вагомих європейських платформах, як Horizon Europe, Erasmus+, COST. Також, користуючись нагодою, Олександр Миколайович розповів про вимоги щодо проходження НПП міжнародних стажувань в режимі онлайн.