Студенти Бережанського фахового коледжу – переможці ІІ етапу конкурсу-захисту наукових робіт малої академії наук України

29 березня 2022 року
     Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 вересня 2011 року № 1099, у період з 08 по 23 лютого 2022 року було проведено в онлайн-режимі на платформах Zoom та Google Meet ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

1

     Конкурс проводився у 56 секціях, об’єднаних у 12 наукових відділень. Для участі у Конкурсі представлено 244 дослідницькі роботи учнів 7-11-х класів (у 2021 р. – 259 учнів) із п’ятдесяти дев’яти навчальних закладів області, що є на рівні показників минулого року.

     Найбільш якісну підготовку наукових досліджень і високу результативність участі у Конкурсі за відсотком кількості призових місць (більше 50%) від загальної кількості поданих робіт показали слухачі секцій: “Матеріалознавство”, “Технологічні процеси та перспективні технології”, “Авіа та ракетобудування”, “Мікроекономіка та макроекономіка”, “Хімія”, “Охорона довкілля та раціональне природокористування”, “Екологія”, в яких представлено цікаві наукові дослідження.

     За підсумками обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт 194 учні стали переможцями, здобувши відповідно І – ІІІ місця (І – 40 учнів, ІІ – 67 учнів, ІІІ – 87 учнів).

2

     У 2021/2022 навчальному році інтелектуальні знання та наукові здобутки учасників ІІ етапу Конкурсу оцінювали науковці закладів вищої освіти міста Тернополя (53 науково-педагогічних працівники). За висновками журі конкурсу, більшість науково-дослідницьких робіт виконана на достатньому науковому рівні. Відзначено широкий спектр наукової тематики робіт, їхню актуальність та практичну спрямованість, використання місцевого матеріалу, належний рівень підготовки конкурсантів до публічного захисту. Наукові проєкти композиційно завершені та цікаві, чималий список літературно-критичних джерел засвідчує повноту розкриття тем, виклад матеріалу логічний, висновки обґрунтовані та переконливі.

    Вітаємо наших юних науковців, студентів І курсу:

Дереня Степана Ігоровича (ІІ-місце в секції Авіа – та ракетобудування, машинобудування і робототехніки

Герасимів Лідію Миронівну (ІІІ-місце секції Біології людини).

Бажаємо нашим переможцям подальших успіхів на ниві наукових досліджень. Ви своєю працею показуєте приклад Вашим ровесникам, що українська наука живе і розвивається навіть у складних умовах воєнного стану.

 

Сергій Штогрин,

керівник секції Робототехніка Бережанської філії МАН

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook