Кількість пожеж в екосистемах збільшилась на 326%, а площа вигоряння на 562%

29 березня 2022 року

 З початку війни, тобто з 24 лютого і по вчорашнійдень, на Дніпропетровщині виникло 999 загорянь в екосистемах назагальній площі 1404 га. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року числотаких пожеж збільшилося на 326%, а площа вигоряння – на 562%. Про це на своїйсторінці у Facebook написав начальник ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області АндрійКульбач й порекомендував жителям регіону витрачати своюенергію не на знищення екосистем, а на боротьбу із ворогом.

«Будемо говорити відверто - все це стається черезлюдську халатність й необачність, а то і навмисні дії. Порівняно з аналогічним періодом минулого року кількість пожеж векосистемах збільшилась на 326%, а площа на 562%. Тож, подумайте над тим,скільки загинуло мешканців екосистем, скільки знищено рослинності. А якої шкодитакі діяння завдають екології і яких збитків зазнає наша держава!
Шановні! Такі прислів'я, як «Гори, гори ясно, щоб не погасло» та «Що згоріло, те не згниє» відношення до екосистем Дніпропетровщини не мають! Будьте людьми! Витрачайте свою енергію на знищення ворога», - звернувся до жителів регіону Андрій Кульбач.

 

Джерело: новини України. https://osn.com.ua/news/society/kilkist-pozhezh-v-ekosistemakh-zbilshila...

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook