Онлайн семінар «Роль Національної служби посередництва та примирення у вирішенні колективних трудових спорів»
Онлайн семінар «Роль Національної служби посередництва та примирення у вирішенні колективних трудових спорів»
26 листопада 2020 року
Онлайн семінар «Роль Національної служби посередництва та примирення у вирішенні колективних трудових спорів» став черговим інформаційних кейсом для учасників проєкту «Академія сучасних профспілкових лідерів». Яку організувала Київська обласна профспілка працівників АПК під керівництвом Василя Миколайовича Хвостікова
![](https://scontent.fiev19-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/128471380_663511030993345_8050837378519775353_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=2&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=j0e-oQk2t94AX_XupPf&_nc_ht=scontent.fiev19-1.fna&oh=d6c3aac5c75a4280e266e69f8407266b&oe=5FEFEACF)
Тему висвітлив очільник НСПП у Києві та Київській області Даніїл Куцопал.
![](https://scontent.fiev19-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/128847044_663511134326668_9061949278927419795_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=2&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=SaGhDUuMCbIAX-vXya-&_nc_ht=scontent.fiev19-1.fna&oh=30a54a9f2987ceefee69c0dbebc8f47d&oe=5FF0CD70)
Про досвід співпраці з примирним органом розповів учасник проєкту, голова ППО «Кока-кола Беверіджиз Лімітед» Сергій Рудницький.
![](https://scontent.fiev19-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/128872674_663511087660006_3578367575874650049_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=2&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=vxj3dBlXSQUAX-M7GJ1&_nc_ht=scontent.fiev19-1.fna&oh=445f228b0ec15d625a5b7af64b98b27f&oe=5FF13C91)
У роботі онлайн семінару також взяла участь очільниця Київської обласної профспілки працівників культури Тетяна Яковенко, яка в свою чергу поінформувала про наміри районних управлінь культури Київщини розпочати процедури колективних трудових спорів
![](https://scontent.fiev19-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/128643202_663511037660011_2815112744994460435_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=2&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=RzAmd6bbuUoAX_i3KwU&_nc_ht=scontent.fiev19-1.fna&oh=b673e7ae5c43c97b5dfa0fef7483044e&oe=5FEF6CD5)
Даніїл Куцопал зі свого боку запевнив, що очолюваною ним службою буде прикладено максимум зусиль по захисту законних прав та інтересів працівників. НСПП має «дорожню карту» співпраці з Київською обласною радою професійних спілок та галузевими профспілковими організаціями.
![](https://scontent.fiev19-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/128272359_663511144326667_2298714614891632289_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=2&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=RzYKw0vA2RkAX-zQfI5&_nc_ht=scontent.fiev19-1.fna&oh=7fa9031f984336b5cb9ec23f12d97eab&oe=5FF0E153)
Серед учасників цього семінару був і голова Первинної профспілкової організації студентів і аспірантів НУБіП України Мельник Олексій Олегович
![](https://scontent.fiev19-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/128637598_663511094326672_4228348055033684739_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=2&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=Wh9sY3K8PDcAX_2EGQC&_nc_ht=scontent.fiev19-1.fna&oh=31da3c23d27dc350200aa3e014fdb01f&oe=5FEFADC8)
Ще один ефективний інструмент захисту прав найманих працівників мають в активі учасники проекту «Академія сучасних профспілкових лідерів»