День працівника сільського господарства

22 листопада 2021, 20:41
   Свято День працівників сільського господарства в Україні або День аграрія відзначається в третю неділю листопада. Засновано в 1993 році.
   Традиційні святкові заходи проходять у вигляді виставки агропромислової техніки, презентації нових технологій, концертів і ярмарок, привітання офіційних осіб і нагородження видатних фахівців і працівників, фестивалів та унікальних майстер-класів. День аграрія в Україні люблять та поважають.
День працівників сільського господарства: Привітання, смс і листівки –  Depo.ua
   Сільськогосподарська галузь для української держави завжди була однією їх пріоритетних сфер розвитку як зовнішньої, так і внутрішньої економіки країни. Українські поля багаті на чорноземи та родючі землі. Тож після розпаду старого Радянського Союзу, аграрний сектор отримав нове дихання, доступ до найбільш ефективних закордонних технологій і методів обробки землі. Це дозволило організувати агропромислову галузь, як одну з найбільш важливих стратегічних напрямів не тільки в економічному відношенні, але і активною політичною та геополітичною складовою життєдіяльності українського суспільства.
   Питання організації виробництва та підтримки продовольчого забезпечення для окремої держави актуальні в усі часи. Від цього залежить не тільки життєздатність і самодостатність країни та суспільства, але й безліч найрізноманітніших напрямків людської діяльності. Важливість праці працівників сільського господарства підкреслювалася ще з часів колишнього СРСР. На приклад, за даними проекту DilovaMova.com, це знаходить своє підтвердження і в Указах Президії Верховної Ради СРСР від 2-го жовтня 1986-го року «Про встановлення щорічного свята «Дня працівників сільського господарства і переробної промисловості агропромислового комплексу»" і № 9724 -XI, датованим 1-м листопада 1988-го року «Про внесення змін до законодавства СРСР про святкові і пам’ятні дні», в якому День працівників сільського господарства і переробної промисловості був додатково закріплений і встановлений на третю неділю листопада.
Всесоюзный день работников сельского хозяйства - 1969 <!--if(ГОСТ  1820-56)-->- ГОСТ 1820-56<!--endif--> - СССР 1946-1991 -  Филумения-PhillumenyВсесоюзный день работников сельского хозяйства - 1969 <!--if(ГОСТ  1820-56)-->- ГОСТ 1820-56<!--endif--> - СССР 1946-1991 -  Филумения-Phillumeny
Всесоюзный день работников сельского хозяйства - 1969 <!--if(ГОСТ  1820-56)-->- ГОСТ 1820-56<!--endif--> - СССР 1946-1991 -  Филумения-Phillumeny
    Нове українське законодавство не обійшло своєю увагою це важливе професійне свято. Згідно Указу Президента України № 428/93, датованим 7 жовтня 1993 року, професійне свято працівників сільськогосподарського та агропромислового комплексу, організацій і підприємств по переробці сільгоспсировини, обслуговуючих та заготівельних підприємств і харчової промисловості, зберіг цю славну традицію і відзначається як і раніше, у третю неділю листопада. Це і День фермера і свято всіх аграріїв.

    

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook