International Agricultural Structures and Irrigation Congress and Workshop, 12-15 May 2022, Diyarbakir, Turkey

2 листопада 2021 року

    Шановні колеги,

    «Міжнародний конгрес і семінар з питань сільського господарства та іригації, який двічі переносився через епідемію Covid-19 у світі, відбудеться 12-15 травня 2022 року.
    Конгрес і семінар відбудуться в місті Діярбакір (Туреччина), де за всю історію проживали 33 різні цивілізації. І це одне з найбільших міст Туреччини, яке виділяється своєю історією, культурою, сільським господарством, їжею та релігійним туризмом. Всю детальну інформацію можна знайти на сайті конгресу (www.icasi2021.org). Конгрес і семінар охоплює питання сільськогосподарського зрошення, посухи, зміни клімату, використання стічних вод, екологічних проблем, дистанційного зондування в сільськогосподарському зрошенні та розумних системи, а також всі інші суміжні питання та теми сільськогосподарських споруд та зрошення.
    Цей міжнародний захід можна відвідати з презентацією/доповіддю або без неї. Для тих, хто бажає взяти участь з доповіддю, кінцевий термін подання тез – 15 січня 2022 року. Крім того, особливі умови будуть надані деяким студентам та молодим колегам віком до 35 років. Усі деталі та пояснення на веб-сайті конгресу.
    У цьому заході візьмуть участь деякі видатні вітчизняні та міжнародні вчені.
 
 
Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook