Аспіранти взяли участь у фестивалі освітнього лідерства «Clever»

20 вересня 2021, 9:43

 Аспіранти кафедри філософії та міжнародної комунікації Соколова О. та Шеховцова-Бурянова В. взяли участь у фестивалі освітнього лідерства «Clever». 18 вересня у форматі онлайн відбувся Ювілейний фестиваль освітнього лідерства «CLEVER», організований ННЦ розвитку персоналу та лідерства Університету ім. Б. Грінченка, в якому було піднято актуальну проблему сучасної освіти: життєстійкості університету в епоху непрогнозованих змін.

Фестиваль освітнього лідерства «Clever» – це головне щорічне місце зустрічі викладачів, керівників освітньої сфери, освітніх експертів, студентів та всіх, хто цікавиться лідерством у вищій освіті. Це платформа, на якій вища освіта обговорює порядок денний на завтра і аналізує вивчені уроки.
Під час фестивалю було обговорено тему про життєстійкість університету в епоху непрогнозованих змін. А також, під час дискусії було висвітлено наступні запитання.
− Що означає бути життєстійким?
− Як підвищувати життєстійкість?
− На що впливає життєстійкість?

 

Аспіранти кафедри філософії та міжнародної комунікації прагнуть постійно вдосконалювати педагогічну майстерність та професіоналізм.

Вікторія Шеховцова-Бурянова,
аспірантка кафедри філософії та міжнародної комунікації

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook