Магістри ОС «Менеджмент» спеціалізації «Дорадництво» презентували постерні доповіді за результатами своїх досліджень на загальноуніверситетській конференції


14 листопада відбулася постерна презентація наукових робіт студентів магістратури 2-го року навчання ННІ післядипломної освіти.

Магістри кафедри аграрного консалтингу і туризму представили свої розробки викладачам та робочій групі на чолі з директором ННІ післядипломної освіти Марією Кулаєць та її заступником Терезою Микицей.

В презентаціях розкриті питання формування та розвитку інформаційно-консультаційного забезпечення в органічному виробництві, доцільності створення сільськогосподарських дорадчих служб та особливостей їх функціонування в сучасних умовах, застосування інтерактивного консалтингу в рослинництві, консультаційне забезпечення застосування сонячних джерел енергії тощо.



Учасники конференції з зацікавленістю ознайомились з основними результатами, висновками та пропозиціями представлених робіт.








Підбиваючи підсумки конференції можна стверджувати, що магістри добре попрацювали над своїми науковими дослідженнями та постерами і врахують побажання комісії для успішного захисту магістерських робіт.


Ірина Кудінова, доцент кафедри аграрного консалтингу і туризму