Гуманітарно-педагогічний факультет запрошує взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Україна між Сходом і Заходом: проблеми і перспективи міжкультурної комунікації» (до 150-річчя від дня народження Агатангела Кримського)

October 21, 2021
Гуманітарно-педагогічний факультет, кафедра філософії та міжнародної комунікації НУБіП України

МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ
«Україна між Сходом і Заходом: проблеми і перспективи міжкультурної комунікації»
(до 150-річчя від дня народження Агатангела Кримського)
м. Київ, 21-22 жовтня 2021 р.

Мета конференції: обговорення актуальних проблем сучасного глобалізованого світу в контексті перспектив взаємодії західних і східних культурно-цивілізаційних утворень; дослідження місця та ролі України в діалозі Сходу та Заходу; висвітлення результатів наукових розвідок фахівців в галузі філософії, психології, педагогіки, мовознавства, філології, історії, політології, міжнародних відносин, журналістики, соціології, культурології, мистецтвознавства, релігієзнавства щодо подальшого розвитку України як самостійного гравця на геополітичній арені сучасності; сприяння встановленню і розвитку контактів у сфері наукової співпраці між навчальними та науковими закладами, теоретиками та практиками України і зарубіжжя.
   Місце проведення: гуманітарно-педагогічний факультет, навч. корпус № 3, ауд. 309, вул. Героїв Оборони, 15, м. Київ, Україна, 03041.
   До участі у Міжнародній науково-практичній конференції запрошуємо науковців, викладачів закладів вищої та середньої освіти, аспірантів, магістрантів.
 Тези доповідей будуть надруковані у матеріалах конференції.
   Наукові статті (від 8 до 12 сторінок) будуть надруковані у наукових журналах «Гуманітарні студії: педагогіка, психологія, філософія» (Humanitarian studios: pedagogics, psychology, philosophy»), «Міжнародний філологічний часопис (International journal of philology)».
  «Гуманітарні студії: педагогіка, психологія, філософія» (Humanitarianstudios: pedagogics, psychology, philosophy) зареєстровані у таких міжнародних інформаційних та наукометричних базах: Index Copernicus; MIAR; ResearchBib; AGRIS; Google Scholar. Має імпакт-фактор.
  Вимоги до оформлення статей на сайті гуманітарно-педагогічного факультету НУБіП України: (http://journals.nubip.edu.ua/index.php/Pedagogica/index).

  Робочі мови конференції: українська, англійська, німецька, французька, польська.

   Передбачено роботу таких секцій:
1. Іншомовна професійна комунікативна компетентність в умовах глобалізованого світу.
2. Культурно-цивілізаційні простори Заходу й Сходу та особливості зовнішньої політики й міжнародного співробітництва України.
3. Вплив культур Сходу та Заходу на українські мистецькі та освітні традиції.
4. Діалог культур і партнерство цивілізацій: філософські, психологічні, лінгвістичні, релігійні, наукові виміри.
5. Україна і Китай: перспективи культурної взаємодії.
6. «Я мушу бути українофілом»: велич постаті Агатангела Кримського.

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook