Зустріч в.о. ректора НУБіП України Станіслава Ніколаєнко з керівниками міжнародних програм Навчально-наукових інститутів

11 червня 2014 року

      11 червня 2014 року відбулася нарада в.о. ректора Національного університету біоресурсів і природокористування України Станіслава Ніколаєнка з керівниками міжнародних програм Навчально-наукових інститутів НУБіП України та професорсько-викладацьким складом з питань розвитку міжнародної діяльності НУБіП України на тему: «Розвиток міжнародної діяльності НУБіП України».

      Вадим Анатолійович Ткачук, директор ННЦ міжнародної діяльності представив структуру міжнародної діяльності Університету та презентував стратегічні напрямки розвитку. Також виклав основи кооперації з міжнародною спільнотою у сфері фундаментальних і прикладних наукових досліджень.

     Були також розглянуті питання навчання, практичного навчання (проходження практики за кордоном), стажування та покращення умов проживання іноземних студентів у гуртожитках, а також участь у міжнародних конференціях викладачів, аспірантів, студентів.


     Не оминули питання членства Університету у відомих міжнародних організаціях і співпрацю з університетами-партнерами за кордоном (міжнародні проекти).


     Значну увагу приділено пропозиціям щодо подальших перспектив розвитку Національного університету біоресурсів і природокористування України на міжнародній арені.
 


Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook