Доступ до міжнародних електронних ресурсів

 

    З листопада 2017 року в НУБіП України відкрито доступ до наукометричної та універсальної реферативної бази даних SCOPUS видавництва Elsevier. Доступ здійснюється з локальної мережі університету за посиланням https://www.scopus.com

   Scopus – це реферативна та наукометрична база рецензованої літератури та перевірених веб-джерел. Пошукова система використовує програмні засоби для відстеження, аналізу та візуалізації досліджень. База даних SCOPUS індексує близько 22000 назв різних видань (серед яких 55 українських) від більш ніж 5000 видавництв.
   SCOPUS надає своїм користувачам можливість отримати результати тематичного пошуку з однієї платформи зі зручним інтерфейсом, відслідкувати свій рейтинг в SCOPUS (цитування власних публікацій; індекс Гірша) та інше.

 

 

 

  

 

           З 1 січня 2017 р. нашому університету відкрито доступ до однієї із найбільших наукометричних баз даних Web of Science. 

Web of Science (WoS) – це реферативна наукометрична база даних наукових публікацій проекту WEB OF KNOWLEDGE від компанії Thomson Reuters, що пропонує доступ до бібліографічних даних наукових статей з престижних періодичних видань, книг та матеріалів наукових конференцій із зазначенням реальної цитованості цих матеріалів. Таким чином, користувач в змозі негайно отримати уяву щодо актуальності тієї чи іншої роботи та її впливу на наукову спільноту.

 

В період тестового доступу будуть доступні такі бази даних:
-        Science Citation Index Expanded (1970-2016)
-        Social Science Citation Index (1970-2016)
-        Arts and Humanities Citation Index (1975-2016)
-        Conference Proceedings Citation Index (1990-2016)
-        Book Citation Index (2003-2016)
-        Russian Science Citation Index (2002-2016)
-        Scielo Citation Index (1980-2016)
-        Emerging Sources Citation Index (2015-2016)
-        Korean Journal Index (1980-2016)
-        Chinese Science Citation Database (1989-2016)
-        Derwent Innovations Index (1963-2016)
-        MEDLINE (1950-2016)

Web of Science дозволяє організовувати пошук за ключовими словами, за окремим автором і за організацією (університетом), підключаючи при цьому потужний апарат аналізу знайдених результатів. Результат пошуку за цими критеріями дозволяє оцінити загальну кількість публікацій, кількість цитувань, h-індекс та інші показники.

Саме компанія Thomson Reuters виступила ініціатором введення в обіг поняття імпакт-фактору, який був створений у 1960 р. як спосіб вимірювання цінності журналу шляхом вирахування середнього числа цитувань за певний проміжок часу. Повний перелік журналів, що входять до цієї бази даних знаходиться за посиланням: http://ip-science.thomsonreuters.com/mjl/

Доступ до Web of Science лише з локальної мережі університету за адресою: http://webofscience.com/

 

  

EBSCO PUBLISHING
Передплачений доступ до міжнародної наукометричної бази даних EBSCOPUBLISHING до 30.11.2019 р.

Компанія EBSCO є одним з найбільших у світі постачальників журналів в електронному і друкованому форматі. Бази даних EBSCO містять понад 6 тис. електронних версій відомих журналів, газет, бюлетенів новин, близько 1300 брошур, енциклопедій, довідників і реферативних збірників, більшість з яких повнотекстові.

EBSCO надає можливість пошуку повнотекстових, рецензованих спеціалізованих матеріалів соціально-гуманітарної, економічної, медичної, технічної та ін. тематики за 60 пошуковими ознаками. 

 
           

       

BioOne

До кінця 2019 року відкрито  доступ до повнотекстової бази даних BioOne

BioOne – це продукт творчої співпраці наукових товариств, бібліотек, академічних інститутів і приватного сектора. Це цінний ресурс для вчених, викладачів та студентів, що збирає високоякісні публікації в галузі біології, екології та наук про навколишнє середовище. Співпрацюючи з бібліотеками і видавництвами, BioOne надає:

- забезпечений посиланнями інформаційний ресурс з повнотекстовими статтями;

- постійний і безпроблемний доступ до матеріалів по підписці без будь-якої додаткової оплати;

- високоякісні матеріали в форматах XML і PDF;

BioOne надає доступ до найсучасніших інформаційних ресурсів в 48 країнах.

Пароль для доступу, можна отримати за адресою [email protected], або за телефоном: (044) 527 8538.

    

The New England Journal of Medicine

 

До кінця 2019 року відкрито доступ до наукового медичного журналу "Медичний журнал Нової Англії "

     "Медичний журнал Нової Англії " (The New England Journal of Medicine, NEJM) – англомовне видання, медичний науковий рецензований журнал. Видавець - Медичне товариство Массачусетса (англ. Massachusetts Medical Society), США . Це найстаріший медичний журнал, який є  і найбільш читаним, цитованим і впливовим періодичним виданням по загальній медицині в світі.
     Своєю метою колектив журналу вважає інформування лікарів про найважливіші події і дослідження в біомедичних науках та в клінічній практиці, використовуючи зрозумілу форму і мову. Журнал фактично є довічним супутником багатьох фахівців, регулярно повідомляючи їм про нові досягнення в медицині. Щотижня NEJM публікує матеріали оригінальних досліджень у найважливіших областях медицини. Повні тексти статей у журналі доступні з 1990 р. і до сьогодні. Також, користувачам доступні мультимедійні та інтерактивні матеріали (відео, аудіо, світлини).
     «New England Journal of Medicine» вважається найбільш читаним виданням в сфері медицини, на сьогодні його читають 600 тисяч людей в 177 країнах світу. Журнал є найбільш цитованим в медичній літературі періодичним виданням. 
Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)