Збірна НУБіП з баскетболу вдало стартувала в Чемпіонаті України серед жіночих команд вищої ліги сезону 2019-2020

15 січня 2020 року
     13 січня жіноча збірна НУБіП України з баскетболу розпочала друге коло змагань грою з командою-лідером Чемпіонату України з баскетболу серед жіночих команд вищої ліги. У Київському Палаці спорту зустрілися КСЛІ-Київ-Баскет і збірна НУБіП України.

Дівчата розпочали ретельну підготовку до майбутніх матчів ще 4-го січня і натхненно тренувалися, докладаючи усих зусиль, адже суперник у першому колі зіграв 15 ігор і жодної не програв. Щоб втриматися на другій сходинці турнірної таблиці нашим дівчатам необхідно було виграти хоча б одну гру. І вони з поставленим завданням справилися. Перша гра видалася дуже важкою. Збірна НУБіП України вела у рахунку на протязі двох періодів, але в третьому – поступилася супернику 16-ма очками. Обидві команди багато порушували правила, за що були покарані вилученням основних гравців. Та не дивлячись на таку ситуацію, збірна НУБіП України проявила характер, відігравши різницю, і четвертий період завершився з рахунком 85:85, перевівши гру у додатковий час. У наших дівчат відкрилося друге дихання, адже нам ще жодного разу не вдавалося так наблизитися до суперника. Та вдача була на нашому боці, суперниці багато порушували правила, а наші дівчата вдало реалізовували штрафні. Гра завершилася з рахунком 104-93 на користь збірної НУБіП України.