Навчальна практика з дисципліни «Хімічний захист рослин»: опановуємо ключові компетентності

12 липня 2019 року
     Для закріплення теоретичних знань, отриманих під час вивчення дисципліни «Хімічний захист рослин з основами токсикології» студенти спеціальності «Захист і карантин рослин» разом зі своїм викладачем Лесею Бондаревою відвідали Інститут захисту рослин НААН України – головну установу науково-методичного центру із захисту рослин.

     Заступник директора з наукової роботи Сергій Ретьман розповів гостям про історію становлення інституту, головні завдання закладу, наукові програми, які координує інститут в межах усієї України і новітні тенденції в захисті рослин.

     Наші бакалаври мали змогу оглянути лабораторії ентомології та стійкості рослин, аналітичної хімії пестицидів і екологічної біобезпеки рослин та біотехнології. Студенти дізналися багато нового від завідувачів цих лабораторій.

     Цікавим моментом практики було ознайомлення з колекцією комах інституту. Бакалаврам розповіли про методи досліджень розпаду діючих речовин пестицидів, поведінку пестицидів при захисті сільськогосподарських культур і інші не менш цікаві наукові дослідження.
     Таким чином, на навчальній практиці студенти опановують ключові компетентності, що передбачають їхній особистісний, соціальний та інтелектуальний розвиток.

     Керівник практики Леся Бондарева і студенти щиро вдячні керівництву і співробітникам Інституту захисту рослин НААН України за пізнавальну екскурсію для майбутніх фахівців із захисту рослин!

Анатолій Бабич,
доцент кафедри інтегрованого захисту та карантину рослин

 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)