Навчальна практика з дисципліни «Хімічний захист рослин»: опановуємо ключові компетентності

12 липня 2019 року
     Для закріплення теоретичних знань, отриманих під час вивчення дисципліни «Хімічний захист рослин з основами токсикології» студенти спеціальності «Захист і карантин рослин» разом зі своїм викладачем Лесею Бондаревою відвідали Інститут захисту рослин НААН України – головну установу науково-методичного центру із захисту рослин.

     Заступник директора з наукової роботи Сергій Ретьман розповів гостям про історію становлення інституту, головні завдання закладу, наукові програми, які координує інститут в межах усієї України і новітні тенденції в захисті рослин.

     Наші бакалаври мали змогу оглянути лабораторії ентомології та стійкості рослин, аналітичної хімії пестицидів і екологічної біобезпеки рослин та біотехнології. Студенти дізналися багато нового від завідувачів цих лабораторій.

     Цікавим моментом практики було ознайомлення з колекцією комах інституту. Бакалаврам розповіли про методи досліджень розпаду діючих речовин пестицидів, поведінку пестицидів при захисті сільськогосподарських культур і інші не менш цікаві наукові дослідження.
     Таким чином, на навчальній практиці студенти опановують ключові компетентності, що передбачають їхній особистісний, соціальний та інтелектуальний розвиток.

     Керівник практики Леся Бондарева і студенти щиро вдячні керівництву і співробітникам Інституту захисту рослин НААН України за пізнавальну екскурсію для майбутніх фахівців із захисту рослин!

Анатолій Бабич,
доцент кафедри інтегрованого захисту та карантину рослин

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook