Студенти 4 курсу 2 групи агробіологічного факультету – переможці конкурсу на «Кращу спортивну групу»

1 червня 2019 року

     30-31 травня 2019 року на стадіоні НУБіП до Дня університету відбулися спортивні змагання на кращу спортивну групу 62-ої спартакіади студентів НУБіП України 2018-2019 навчального року. Обов’язковою умовою змагань було, що 18 студентів навчальної групи обов’язково повинні прийняти участь в одній або більше вправах багатоборства. Один студент мав право брати участь у чотирьох або менше видах багатоборства. Залучати студентів з інших академічних груп до складу команди заборонялося.

До програми змагань входило 8 видів спорту, а саме: стрільба кульова, бочче, зустрічна естафета, дартс, шашки, перетягування канату, стрибки через скакалку та корпоративна сила - переміщення м’ячів. На зборах представників команди було проведено жеребкування команд на участь у кожному окремому виді програми багатоборства.

     У змаганнях брали участь 16 команд – по одній від факультету чи ННІ. Агробіологічний факультет представляли студенти 4 курсу 2 групи. Вони протистояли гострій боротьбі, яка відбувалася під час змагань, розвивали в команді неабияку дружність і любов до спорту.

     За результатами всіх видів змагань кращою спортивною академічною групою вже третій рік поспіль стала група агробіологічного факультету. На цей раз – це 2 група 4 курсу.

Вітаємо студентів з перемогою і бажаємо не зупинятися на досягнутому.

Віра Кутовенко,
доцент кафедри овочівництва і закритого грунту 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook