Каленська Світлана Михайлівна

Завідувач кафедри рослинництва, доктор сільськогосподарських наук, професор, член-кореспондент НААН України
Каленська Світлана Михайлівна

Тел.: (044) 527-85-08, 527-86-26

Електронна пошта: [email protected]

Освіта – Українська сільськогосподарська академія, 1982 р., вчений агроном (ИВ-1 №111237),
Докторська дисертація «Агроекологічні та біологічні основи інтенсифікації озимого жита і тритикале в Лісостепу України», 06.01.09 – рослинництво, 2001 р. (ДД №001930 від 10.10.2001)

Публікації

Дисципліни: 

Викладає дисципліни для ОС «Бакалавр» та «Магістр»: «Рослинництво», «Агроценологія», «Адаптивне рослинництво», «Інноваційні технології в рослинництві» та дисципліни навчальної складової підготовки аспірантів за спеціальністю « Агрономія».

Наукові інтереси:

Основними напрямами наукової діяльності є рослинництво та кормовиробництво, адаптивний потенціал сільськогосподарських культур та технології їх вирощування, насіннєзнавство та методи визначення якості насіння, інноваційні технології в рослинництві.
Важливим напрямом досліджень, над якими працює проф. Каленська С.М. є виявлення особливостей впливу елементів технологій вирощування та їх комплексу, у т. ч. фізіологічно активних речовин, наноматеріалів та засобів захисту рослин на стійкість зернових, технічних та кормових культур до біотичних стресових факторів довкілля та на рівень їх продуктивності.

Участь у міжнародних проектах: 

  • Міжнародний проект 6-ї рамочної програми Європейської спільноти в рамках наукових міждержавних програм ERA-ARD: “Зменшення впливу виробництва біопалива на харчовий сектор”, який виконується з вченими Інституту палива та поновлювальної енергії (Польща, Варшава) та Університетом Александрас Стулгінскіс (Литва, Вільнюс) http://www.era-ard.org/
  • Міжнародний проект “Продуктивність нових та перспективних сортів пшениці озимої в Україні та Німеччині” спільно з Університетом прикладних наук Анхальт (Німеччина).
  • Міжнародний проект по співпраці з японськими вченими щодо альтернативних технологій вирощування цукрових буряків спільно з Токійським аграрним університетом (Японія).

Профілі у соціальних мережах

Результат пошуку зображень за запитом "Scopus"      Результат пошуку зображень за запитом "researchgate"   ORCID logo   

Детальніше...

 
Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015