Розпочинається навчання аварійних комісарів в сільському господарстві в галузі рослинництва

12 червня 2018 року

     З 18 до 20 червня 2018 року на базі кафедри глобальної економіки економічного факультету Національного університету біоресурсів і природокористування України за підтримки Проекту ««Розвиток фінансування аграрного сектору в Європі та Центральній Азії» (Група Світового банку) проходитиме перший етап навчання аварійних комісарів в сільському господарстві (в галузі рослинництва).

     Навчальна програма розроблена у відповідності із Кваліфікаційним мінімумом, встановленими Розпорядженням Держфінпослуг від 02.06.2011 N 327 та впроваджується відповідно до договору з Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг від 14 березня 2018 р. №6.

     Програма навчання передбачає як теоретичні (аудиторні) так і практичні (з виїздом на дослідні ділянки) заняття.

     Після проходження навчання та за умови успішного складання іспиту, учасник отримує Кваліфікаційне свідоцтво, що передається до Нацкомфінпослуг для внесення його (її) імені до переліку осіб, які відповідають Кваліфікаційним вимогам та можуть займатися визначенням причин настання страхового випадку та розміру збитків.

     Вимоги до кандидатів: повна або базова вища освіта.

Програма навчання аварійних комісарів

     Отримати додаткову інформацію щодо навчання можна у к.е.н., доцента кафедри глобальної економіки Наталії Герасименко (095 276-64-45).

Наталія Герасименко

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook