Співробітники кафедри

Завідувач кафедри
Гриб Володимир Макарович

Тел.: (044) 257 89 98

Електронна пошта: [email protected]

Професор, доктор сільськогосподарських наук (2013). Автор і співавтор понад 80 наукових праць, у тому числі 2 монографії, 5 патентів на винаходи. Нагороджений подякою Київського міського голови  (2015)

Дисципліни, за викладання яких є відповідальним: Підсочка лісу (Маг), Основи лісоексплуатації (ЛГ). 

 

Доцент
Виговський Андрій Юрійович

Тел.: (044) 527 82 80

Електронна пошта: [email protected]

Кандидат технічних наук (2006). Автор та співавтор понад 50 наукових та науково-методичних праць, у т.ч. двох монографій, одного навчального посібника та 2 патентів України на корисну модель.

Дисципліни, за викладання яких є відповідальним: Механізація лісогосподарських робіт (ЛГ),  Механізація садово-паркового господарства (СПГ), Проектування технічних систем лісового комплексу (ОЛК).

 

Доцент
Білоус Максим Михайлович

Тел.:

Електронна пошта: [email protected]

Кандидат сільськогосподарських наук (2009). Автор і співавтор понад 45 наукових та науково-методичних праць, у тому числі 2 монографій.

Читає курс лекцій з дисциплін «Лісові дороги і транспорт лісу» та «Транспорт лісу», а також веде лабораторно-практичні заняття, курсове проектування і навчальні практики з дисциплін: «Механізація лісогосподарських робіт», «Проектування технічних систем лісового комплексу». Керує підготовкою випускних кваліфікаційних робіт студентів ОС «Бакалавр» та «Магістр».

Наукові дослідження пов’язані із сучасними методами і технологіями відтворення лісових насаджень в умовах антропогеннозмінених агроладшафрів України.

 

Доцент
Матейко Іван Михайлович

Тел.: +38 067 397 05 71

Електронна пошта: [email protected]

Кандидат сільськогосподарських наук (2014).

Дисципліни за викладання яких є відповідальним: Механізація садово-паркового господарства (СПГ); Переробка деревини; Підсочка лісу.

Автор та співавтор 18 наукових та науково-методичних праць, у тому числі двох нормативних довідників.

Керівник студентського гуртка кафедри з 2016 року.

 
Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)