Впровадження кращих практик ЄС для створення сталого фінансового сектору України

31 березня 2018, 9:00
27 березня 2018 року викладачі кафедри фінансів разом із завідувачем кафедри Надією Давиденко та студенти-фінансисти прийняли активну участь у науково-практичному семінарі «Впровадження кращих практик ЄС для створення сталого фінансового сектору України», присвячений обговоренню сучасного стану та перспектив фінансових секторів ЄС та України.
 
Привітали учасників організатори заходу: ректор Академії праці, соціальних відносин і туризму Вікторія Буяшенко, експерт за напрямом Жан Моне, Еразмус+ Петро Крайнік та керівник проекту Людмила Гуляєва.
 
     
У дискусії прийняли участь 67 учасників з 13 областей України та 13 провідних вузів України. Було створено неформальну мережу молодих та досвідчених дослідників, що вирішили запланувати розробку спільних проектів за напрямом Еразмус+ та активно співпрацювати щодо інформування учасників мережі про освітні та наукові заходи, що проводяться в організаціях учасників.
 
Науково-практичний семінар пройшов в інноваційному форматі TEDx, тобто серія коротких, доступних та оригінальних виступів спікерів у дусі місії TED «Ідеї, гідні розповсюдження». Основними доповідачами були молоді дослідники – учасники конкурсу молодих вчених «Роль фінансового сектору у досягненні сталого розвитку: Європейський досвід та можливості його впровадження у національні практику».
Даний захід став дружньою зустріччю для обміну ідеями викладачів кафедри фінансів, молодих учених та досвідчених науковців, представників академічного середовища та студентства. 
 
     
Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook