Кафедра адміністративного менеджменту та ЗЕД прийняла участь у роботі IV Британсько-українського бізнес-форуму: "Сталий розвиток в агробізнесі»

22 лютого 2018 року
Міжнародний виставковий центр

     22 лютого 2018 року за ініціативи завідувача кафедри адміністративного менеджменту та ЗЕД д.е.н., проф. В.П. Галушко, науково-педагогічні працівники даного структурного підрозділу разом зі студентами 4 курсу 8 групи спеціальності «Менеджмент» (за спеціалізацією «Менеджмент ЗЕД») відвідали IV Британсько-український агробізнес форум: "Сталий розвиток в агробізнесі» в рамках VIII Міжнародної виставки «Зернові технології».

     Відкрили захід поважні гості: Ольга Трофімцева – заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції, Кеті Коттрелл – перший секретар Посольства Великої Британії в Україні та Тарас Висоцький – генеральний директор асоціації «Український клуб аграрного бізнесу».
     

     Викладачі та студенти прослухали цікаві доповіді на наступні актуальні теми: енергетичне використання рослинних рештків: перспективи застосування; інноваційні підходи в рослинництві; сільське господарство – вид з космосу: супутникові дані для покращення управління земельними активами; британські інновації в бобових біологічних інокулянтах; біогазові комплекси для малих і середніх фермерських господарств: перспективи застосування; додатковий дохід при інвестуванні в біогаз; балансування раціонів для дійного стада: правда та міфи; підвищення рентабельності в тваринництві.

   

    У результаті участі в аграрному бізнес-форумі було отримано багато сучасних прикладних знань та нової інформації щодо сталого розвитку світового сільського господарства.

доцент кафедри адміністративного менеджменту та
зовнішньоекономічної діяльності 
Олександр Файчук 
Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook