Гуманітарії за чисте довкілля!
Гуманітарії за чисте довкілля!
9 листопада 2017 року
8 листопада 2017 року студенти гуманітарно-педагогічного факультету Національного університету біоресурсів і природокористування України спеціальностей «Педагогіка вищої школи» і « Професійна освіта» активно долучилися до прибирання прилеглої території корпусу №3 НУБіП України.
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u18/2_173.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u18/3_154.jpg)
Майбутні педагоги відповідально ставилися до виконання доручень наставників під час суботнику, було облагороджено територію від гілок та осіннього листя.
Завдяки згуртованості студентського колективу праця проходила злагоджено та продуктивно, в результаті чого прилегла до ІІІ навчального корпусу територія виглядає охайно та впорядковано.
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u18/4_154.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u18/5_133.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u18/6_109.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u18/1_243.jpg)
Працювали добросовісно, з натхненням, бо чистота нашого життя починається з чистоти та порядку нашої оселі і подвір’я.
Студентка гуманітарно-педагогічного факультету групи ПВШ 17001м,
Шолом Катерина
Шолом Катерина