Навчальний семінар «Перспективи вдосконалення навчального-виховного процесу на основі принципів Болонської угоди в умовах реформування системи освіти в Україні»

17 вересня 2010 року

17 вересня 2010 р. у ННЦ біології і екології субтропічних рослин і ландшафтознавства НУБіП України (м. Ялта) проводитиметься навчальний семінар «Перспективи вдосконалення навчального-виховного процесу на основі принципів Болонської угоди в умовах реформування системи освіти в Україні».

Тематика семінару:

  • Організація навчального процесу в ПФ НУБіП України «КАТУ» у контексті вимог Болонської угоди.
  • Практичні аспекти застосування Постанови Кабінету Міністрів України від 27 серпня 2010 р. № 796 «Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися навчальними закладами, іншими установами та закладами системи освіти, що належать до державної і комунальної форми власності».
  • Концептуальні засади розвитку навчального закладу та шляхи поліпшення практичної складової на основі новітніх технологій.
  • Результати вступної компанії 2010 р. у НУБіП України та особливості прийому на освітньо-професійні програми підготовки молодших спеціалістів, бакалаврів, спеціалістів, магістрів у 2011 р.
  • Впровадження інформаційно-комунікаційних технологій у навчальний процес.
  • Рейтингова оцінка діяльності педагогічних працівників у відокремлених підрозділах НУБіП України.

Організатор: Національний університет біоресурсів і природокористування України

Телефони оргкомітету: 044-527-8037 (8961)

Е-mail: [email protected]

 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook