Науково-педагогічні працівники, аспіранти і студенти факультету запрошуються прийняти участь у наукових конференціях

15 березня 2018 року
факультет конструювання та дизайну

Шановні науково-педагогічні працівники, наукові співробітники, аспіранти і студенти факультету конструювання та дизайну, запрошуються прийняти участь у наукових конференціях, які будуть проходити у березні 2018 року на базі факультету.

Для участі у 72 Всеукраїнській науково-практичній студентській конференції «НАУКОВІ ЗДОБУТКИ СТУДЕНТІВ У ДОСЛІДЖЕННЯХ ТЕХНІЧНИХ ТА БІОЕНЕРГЕТИЧНИХ СИСТЕМ ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ: КОНСТРУЮВАННЯ ТА ДИЗАЙН» (проходить 15-16 березня) на електронну адресу [email protected] необхідно подати:

1)    ПІБ доповідача (студента), назву доповіді, ПІБ наукового керівника, його науковий ступінь і вчене звання (приклад: Богатько А.О., студент. Оптимізація режимів переміщення мостових кранів. Науковий керівник – Ромасевич Ю.О., д.т.н., доц.). Прийом назв доповідей триває до 12 березня;

2)    тези доповіді об’ємом від 0,5 до 2 сторінок (Структура тези: УДК; назва тези; ПІБ студента; ПІБ наукового керівника, його науковий ступінь і вчене звання; назва ВНЗ; текст тези; список літератури (за необхідністю). Вимоги до оформлення тез: формат тексту Times New Roman; шрифт 14; одинарний інтервал; поля: праве, нижнє і верхнє по 2 см, ліве 2,5 см; формули – MS Equation 3.0). Прийом тез доповідей триває до 31 березня.

 

Для участі у 18 Міжнародній конференції науково-педагогічних працівників, наукових співробітників та аспірантів «ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ТЕХНІЧНИХ ТА БІОЕНЕРГЕТИЧНИХ СИСТЕМ ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ: КОНСТРУЮВАННЯ ТА ДИЗАЙН» (проходить 22-23 березня) на електронну адресу [email protected] необхідно подати:

1)   назву доповіді, ПІБ доповідача (доповідачів), його науковий ступінь і вчене звання (приклад: Дослідження умов мінімізації інтегральних критеріїв в задачах оптимізації режимів руху механізмів і машин. Ловейкін В.С., д.т.н., проф.; Ромасевич Ю.О., д.т.н., доц.). Прийом назв доповідей триває до 12 березня;

2)  тези доповіді об’ємом від 0,5 до 2 сторінок (структура тези: УДК; назва тези; ПІБ автора (авторів), його науковий ступінь і вчене звання; назва ВНЗ; текст тези; список літератури (за необхідністю); вимоги до оформлення тез: формат тексту Times New Roman; шрифт 14; одинарний інтервал; поля: праве, нижнє і верхнє по 2 см, ліве 2,5 см; формули – MS Equation 3.0). Прийом тез доповідей триває до 31 березня.

 

Заступник декана з наукової роботи

Юрій Ромасевич 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook