День відкритих дверей: університет зустрів абітурієнтів

28 листопада 2015 року

    28 листопада 2015 року. Вперше в цьому навчальному році університет провів традиційний «День відкритих дверей». Він знову зібрав численну аудиторію потенційних абітурієнтів – більше тисячі школярів та студентів коледжів та технікумів завітали до НУБіП.

     Така масовість – результат відкритої політики університету і напруженої профорієнтаційної роботи, на актуальності якої постійно наголошує керівництво вишу. Наші науково-педагогічні працівники і співробітники постійно виїздили з ознайомлювальними візитами до загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв і відокремлених підрозділів НУБіП та ВНЗ I-II рівнів акредитації по всіх регіонах країни. Як результат, сьогодні майбутні агрономи, енергетики, лісівники, будівельники, інженери-механіки, менеджери, маркетологи, ветеринари, економісти, фінансисти, екологи, біотехнологи, землевпорядники, програмісти, кібернетики, соціальні педагоги, філологи-перекладачі, рослинники, тваринники, рибоводи, харчовики та юристи завітали до нашого університету. Мета – ближче познайомитися з потенційними можливостями НУБіП, умовами навчання та проживання студентів, поспілкуватися з викладачами, представниками приймальної комісії, відвідати навчальні аудиторії і лабораторії, бібліотеку, спортивний комплекс тощо.

 
 
 
    
     Віра Гуріна приїхала з сином Романом з Переяслав-Хмельницького району. У нас, в селі Переяславське, працює велике переробне підприємство. Аби отримати там роботу, потрібно мати відповідну освіту, яку можна отримати в НУБіП - на факультеті харчових технологій та управління якістю продукції АПК або ветеринарної медицини. От і приїхали.
 
 
 
      Ректор університету Станіслав Ніколаєнко завітав на зустріч до потенційних абітурієнтів факультетів економічного, аграрного менеджменту, механіко-технологічного, конструювання та дизайну.
 
 
    
     Спілкуючись з молоддю, Станіслав Миколайович зазначив, що НУБіП впевнено входить до першої десятки найпрестижніших вишів країни. Він один з найстаріших у Східній Європі. Тут навчаються майже 27 тисяч студентів. Його випускники очолюють більшість крупних аграрних компаній країни, очолювали і очолюють міністерства, є народними депутатами України. Тому потрібно ставити солідну мету і йти до неї. Адже один з головних факторів, які формують успішну людину, це працелюбність і характер.
 
 
 
     Очільник університету порадив майбутнім вступникам визначитися з напрямом навчання і солідно готуватися. А вже хто закінчив НУБіП і гарно тут навчався, той бідним ніколи не буде. Адже тут навчають навчатися. Тому що дослідницький університет відрізняє те, що тут створюють нові знання, а не лише транслюють старі. І студенти теж можуть взяти участь у цьому та увійти до когорти провідних вчених світу.
 
 
      Представники ректорату відвідали заходи «Дня відкритих дверей»  на всіх факультетах та інститутах, поспілкувалися з вступниками та їх батьками.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
 
 
 
 
Ірина Білоус
 

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook