Вітаємо ювіляра із 70-ти річчям!!!
Вітаємо ювіляра із 70-ти річчям!!!
![](http://nubip.edu.ua/sites/default/files/imagecache/w200/%D0%BA%D0%B2%D1%96%D1%821.jpg)
14 жовтня 2015 року
Адміністрація вітає майстра виробничого навчання
Калиту Віктора Полікарповича з ювілеєм 70-ти річчя!!!
Від усієї душі бажаємо імениннику міцного здоров'я на багато років життя, успіхів, родинного щастя й добробуту, прихильності фортуни та здійснення всіх ваших задумів. Тож нехай кожний ваш день наповнюється найважливішими словами, які зігріватимуть душу, принесуть тепло.