Учасники Малої академії наук обирають навчання на факультеті аграрного менеджменту НУБіП України

16 травня 2024 року
Кафедра адміністративного менеджменту та зовнішньоекономічної діяльності

 

Національний університет біоресурсів і природокористування України  відомий своєю активною підтримкою наукових та освітніх ініціатив, а також сприянням розвитку знань у різних сферах науки. Університет створює платформу для виховання та розвитку наукового потенціалу молодих дослідників. Підтримка науково-педагогічними працівниками учнів Малої академії наук є чудовим прикладом такої ініціативи. Це не лише стимулює інтерес до науки серед молоді, а й сприяє розвитку їхніх здібностей та підготовці до майбутньої наукової кар'єри.

Спільна робота учнів з науково-педагогічними працівниками університету може бути важливим стимулом для молодих дослідників, оскільки вони матимуть можливість працювати під керівництвом досвідченого науковця та отримувати цінні поради з розвитку своїх наукових проєктів. Такі ініціативи сприяють не лише розвитку наукових знань та дослідницьких навичок учнів, а й зміцнюють партнерство між освітніми установами та допомагають сприяти обміну знаннями та інноваціями між різними сферами науки.

Роль наукового керівника є надзвичайно важливою в успішній підготовці молодих науковців. Вона включає в себе не лише надання методичної підтримки та настанов учням, а й створення сприятливої атмосфери для розвитку їхнього наукового потенціалу, формування їхніх наукових інтересів, напрямку досліджень та професійних амбіцій.

Людмила Чорненька, кандидат економічних наук, доцент кафедри адміністративного менеджменту та зовнішньоекономічної діяльності, яка стала науковим керівником Дар’ї Микусевич, вихованки Сквирського центру дитячої та юнацької творчості, учениці 9 класу Сквирського академічного ліцею №3,  при спільній роботі над проєктом «Організація маркетингових досліджень поведінки споживачів на ринку молочної продукції» поділилась цінним науковим досвідом, надала методичну підтримку та спрямувала її дослідницькі зусилля для досягнення успішних результатів. Прийнявши участь у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук  2024 юна дослідниця посіла ІІІ переможне місце.

Українська молодь продовжує дивувати своїми досягненнями в науковій сфері, а підтвердженням цього стає їхня успішна участь у конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук. У цьому році молоді науковці з різних куточків України представили широкий спектр досліджень з різних галузей науки. Їхні проєкти вражають не лише своєю складністю та оригінальністю, а й глибиною знань, вмінням аналізувати та узагальнювати інформацію, а також креативним підходом до розв’язання складних проблем.

Участь у Всеукраїнському конкурсі-захисту науково-дослідницьких робіт є важливим кроком у розвитку молодих науковців та сприяє їхньому професійному зростанню. Вміння ефективно поєднувати свої ідеї та дослідження є ключовим для успіху в будь-якій галузі, а участь у конкурсах дозволяє здобути цінний досвід публічних виступів та взаємодії з аудиторією.

Крім того, конкурс створює платформу для обміну досвідом та ідеями між молодими дослідниками з усієї України. Під час зустрічей, дискусій та спільних проєктів вони мають змогу навчатися одне від одного, співпрацювати та знаходити нових партнерів та друзів для спільних наукових ініціатив.


 «У ході дослідження я зрозуміла, що економіка та менеджмент є дуже цікавою та важливою галуззю знань. Тому, в майбутньому я б хотіла пов’язати своє життя з цим напрямком та вступити на факультет аграрного менеджменту до Національного університету біоресурсів і природокористування України», –   поділилася своїми думками юна дослідниця Дар’я Микусевич.

 

Талановита молодь – майбутнє України!

Анатолій ОСТАПЧУК, декан факультету аграрного менеджменту


Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook