Виїзне практичне заняття до Автоцентру «Голосіївський»

18 квітня 2024 року
  Кафедрою тракторів і автомобілів у складі завідувача кафедри Євгена КАЛІНІНА, доцента Івана КОЛЄСНІКА, асистентів Юліани КОЛЄСНІК, Дар’ї ЛЕМІШКО та Станіслава КОСТЮКА було проведено виїзне практичне заняття для здобувачі 2 року навчання спеціальності 208 «Агроінженерія».

 

  Метою візиту було ознайомлення з технологічними процесами технічного обслуговування та ремонту на сучасному підприємстві автосервісу задля їхнього впровадження в освітній процес і встановлення тісних зв’язків з компанією Автоцентр «Голосіївський».

 

 

  Представниками Автоцентру «Голосіївський» була проведена екскурсія територією станції технічного обслуговування легкових автомобілів RENAULT, CHERY та Geely, в ході якої ознайомилися з організацією виробництва і технологічними процесами ТО та ремонту, сучасним технологічним обладнанням для проведення цих робіт, процедурою приймання та видачі автомобілів клієнтам. Крім того, відвідали клієнтську зону та автосалони брендів компанії, де ознайомились з останніми новинками на ринку легкових автомобілів брендів RENAULT, CHERY та Geely.

 

  Результатами зустрічі стали не лише позитивні враження від того, як працює автосервіс, але й отримання вичерпних відповідей на всі практичні запитання та одержання значного обсягу інформаційного забезпечення процесів ТО легкових автомобілів Автоцентру «Голосіївський».

 

  Кафедра тракторів і автомобілів висловлює подяку представникам Автоцентру «Голосіївський» та персоналу за змістовне практичне заняття та подальшу співпрацю.

 

Юліана КОЛЄСНІК,
асистент кафедри тракторів і автомобілів
 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook