Вітаємо факультет аграрного менеджменту та ОП "Адміністративний менеджмент" з підтвердженням Міжнародної акредитації на національному рівні до 30.09.2029 року

16 січня 2024 року
Факультет аграрного менеджменту

Національний університет біоресурсів і природокористування України з 2002 р. співпрацює з Університетом прикладних наук Вайєнштефан-Тріздорф (Німеччина) по реалізації за узгодженими навчальними планами спільної магістерської освітньої програми «Адміністративний менеджмент» за спеціальністю 073 «Менеджмент», яка орієнтована на вирішення проблем і завдань українського сільського господарства із застосуванням досвіду економічного розвитку країн Західної Європи та з використанням новітніх технологій в освіті.

Мета магістерської освітньої програми «Адміністративний менеджмент» – підготовка сучсаного покоління керівників, здатних комплексно розв’язувати складні управлінсько-економічні задачі, розробляти успішні стратегії розвитку бізнесу, формувати команду професіоналів та ефективно використовувати найсучасніші бізнес-технології з урахуванням теоретико-практичних та аналітичних підходів.

За понад 20 років спільної роботи з Університетом прикладних наук Вайєнштефан-Тріздорф (Німеччина) магістерська програма "Адміністративний менеджмент" НУБіП України на факультеті аграрного менеджменту випустила понад 550 фахівців в Україні, з них більше 70 отримали подвійні дипломи, паралельно навчаючись в Україні та Німеччині за погодженими ідентичними навчальними планами.

З 2016 року магістерська освітня програма «Адміністративний менеджмент» (ІМА – International Master program Agrarian management) факультету аграрного менеджменту НУБіП України має міжнародну акредитацію Інституту акредитації, сертифікації та забезпечення якості Accreditation, Certification and Quality Assurance Institute – ACQUIN (Німеччина). Сертифікаційний орган ACQUIN є членом Європейської кваліфікаційної агенції гарантії якості EQAR і входить до Переліку іноземних акредитаційних агентств та агентств із забезпечення якості вищої освіти, які видають сертифікати про акредитацію освітніх програм, що визнаються в Україні. 

У 2023 році освітня програма "Адміністративний менеджмент" пройшла процедуру повторної Міжнародної акредитації та отримала 09.05.2023 р. Міжнародний сертифікат ACQUIN.

Отримана акредитація підтверджує відповідність навчального плану до аналогічних програм в Європі, високу якість викладання в НУБіП України на магістерській ОП «Адміністративний менеджмент» та дає можливість студентам, які за нею навчаються, отримати подвійні дипломи НУБіП та Університету прикладних наук Вайєнштефан-Тріздорф (Німеччина).

26 грудня 2023 року відбулось засідання Національного агентства забезпечення якості вищої освіти, на якому розглядалось питання внесення інформації до Єдиної державної бази освіти України (ЄДЕБО) щодо Міжнародного сертифіката про акредитацію освітньо-професійної програми другого (магістерського) рівня вищої освіти «Адміністративний менеджмент» в НУБіП України.

Після цього рішення інформація була внесена до ЄДЕБО і наразі ми маємо зафіксовану інформацію щодо того, що ОП "Адміністративний менеджмент" акредитована достроково з терміном дії до 30.09.2029.

Цій події передувала кропітка робота команди факультету аграрного менеджменту на чолі з деканом Анатолієм Остапчуком за підтримки ректора Станіслава Ніколаєнка, проректора з науково-педагогічної роботи, міжнародної діяльності та розвитку Вадима Ткачука, директора ННЦ міжнародної діяльності Олександра Лабенка, начальника навчально-методичного відділу Лариси Кліх.

Дякуємо за підтримку Міністерство освіти і науки України, Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти, Університет прикладних наук Вайєнштефан-Трісдорф (Німеччина).

Вітаємо НУБіП України з отриманням такого визнання вперше!

Хочемо подякувати за активну залученість до всіх процесів, що забезпечують щоденну роботу над удосконаленням ОП "Адміністративний менеджмент": здобувачам, викладачам, роботодавцям, випускникам, всім стейкхолдерам, хто був залучений до процесу акредитації.

 Олена Ковтун, гарант ОП "Адміністративний менеджмент"

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook