Розширене засідання ректорату

14 грудня 2023, 14:00
ауд. 309 корп. 3

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

  1. Про результати зимової екзаменаційної сесії та випуск магістрів. Доповідає начальник навчального відділу Рудик Ярослав Михайлович.
  2. Про результати опитування старост академічних груп та випускників магістратури. Доповідає начальник навчального відділу Рудик Ярослав Михайлович.
  3. Про результати атестації у формі ЄДКІ у 2023 році на другому (магістерському) рівні вищої освіти зі спеціальностей: 081 Право, 211 Ветеринарна медицина, 212 Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза, 281 Публічне управління і адміністрування, 293 Міжнародне право. Доповідають: декан факультету ветеринарної медицини Цвіліховський Микола Іванович, директор ННІ неперервної освіти і туризму Гриценко Іван Сергійович, декан юридичного факультету Яра Олена Сергіївна.
  4. Про продовження дії чинного колективного договору між адміністрацією НУБіП України і працівниками університету на 2024 рік. Доповідає голова профспілкової адміністрації НУБіП України Тарасенко Ростислав Олександрович.
  5. Про стан оплати за навчання. Доповідає проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародної діяльності та розвитку Ткачук Вадим Анатолійович.
  6. Про роботу консультаційно-підготовчих курсів НУБіП України. Доповідає заступник начальника відділу якості освіти, маркетингу та профорієнтаційної роботи Багацька Оксана Михайлівна.
  7. Про надання дозволу на передачу в оренду. Доповідає начальник планово-фінансового відділу Костюк Тетяна Олексіївна.
  8. Різне. 
Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook